Podmienky a zoznam kontrolných bodov súťaže Objavujeme Prešovský kraj

OBJAVUJEME PSK - bilboard 504x238+5mm - WEB male 900.jpg

Vážení obyvatelia Prešovského kraja, Slovenska, ctení zahraniční návštevníci!!! Vy všetci ste srdečné pozvaní objavovať krásy Prešovského kraja. Stačí si len vybrať a navštíviť niektorý z 250 vybraných bodov – lokalít, poprosiť priateľov aby Vás odfotili (alebo skúste o autoportrét – “selfie”). Túto fotografiu následne zverejnite na nástenke našej FACEBOOK stránky – SEVEROVÝCHOD SLOVENSKA.

 

Podmienky súťaže:

 

1. Termín zhotovenia a zverejnenia fotografie na nástenke našej FACEBOOK stránky: 13. jún – 15. september 2014.

 

 

2. Súťažiaci môže zverejniť fotografiu na nástenke našej FACEBOOK stránky z JEDNÉHO bodu iba RAZ počas trvania tejto súťaže.

 

 

3. Ak je na fotografii viacero osôb, títo musia zverejniť fotografiu na nástenke našej FACEBOOK stránky KAŽDÝ zo svojho účtu za seba zvlášť.

 

 

4. Ak ste sa na vybraný bod dopravili na bicykli, zakomponujte aj dvojkolesového priateľa do fotky a počet takto získaných bodov za danú lokalitu sa Vám zdvojnásobí.

 

 

5. Na zverejnenej fotke súťažiaceho musí byť jasne viditeľný a identifikovateľný kontrolný bod.

 

 

6. Víťazom našej súťaže sa stane ten z Vás, kto počas objavovania získa najvyšší súčet bodov za návštevu vybraných lokalít.

 

 

Vyhlásenie výsledkov súťaže a ocenenie „Objaviteľov“ prebehne na oslavách Svetového dňa cestovného ruchu koncom septembra 2014, o ktorých Vás budeme včas informovať.

 

 

Tešíme sa na Vaše fotografie a zážitky z Objavovania Prešovského kraja!!!

 

 

Súvisiace články:

Veľká letná turistická súťaž – Objavujeme Prešovský kraj

 

Cyklopátrania – Objavujeme Prešovský kraj

 

Deti dostanú pri návšteve atraktivít darček

 

Fotografická a video súťaž – Dovolenka v Prešovskom kraji