LEGENDARIUM: Súťaží sa o skvelé ceny!

LEGENDARIUM: Súťaží sa o skvelé ceny!

Každá nálepka sa počíta!

Legendy a zaujímavé miesta Prešovského kraja môžete toto leto spoznávať tak ako nikdy doteraz! Projekt LEGENDARIUM predstavuje prostredníctvom legendárnych postavičiek desať skvelých miest na výlety. Súťažná časť trvá do 15. septembra. Neváhaj a zapoj sa! Stačí jediná nálepka. Súťaží sa o skvelé ceny!

Desať legendárnych postavičiek Prešovského kraja nájdete v mobilnej hre Legendarium, na nálepkách do albumu a na dvoch CD s legendami. Súťaží sa s hrou LEGENDARIUM a s nálepkami do albumu.

 

Hra Legendarium
Hra LEGENDARIUM je zadarmo stiahnuteľná na Apple Store a Google Play. Hra ponúka možnosť lokalizácie, ktorá hráčovi prinesie bonusové body. Lokalizáciou sa hráčovi odomkne aj audio nahrávka legendy. Hráči s najvyššími počtami bodov získajú tablety:
3 najlepší hráči z rebríčka Google Play (Android) – tablet
3 najlepší hráči z rebríčka Game Center (Apple) - tablet

 

ALBUM s nálepkami 

Hrdinov legendárnych príbehov nájdu súťažiaci aj vo vybraných zariadeniach, ktoré sú ako stvorené na zaujímavé výlety plné zábavy a poznania. Zoznam miest s nálepkami Na každom z vybraných miest je možné zakúpiť si album a zbierať do neho nálepky so súťažnými ústrižkami. Nálepku dostane návštevník zariadenia, ktorý sa preukáže vlastným albumom (v prípade plateného vstupu je samozrejme potrebné zakúpiť si vstupné). Spolu je možné nazbierať 10 nálepiek so súťažnými ústrižkami. Už za tri nálepky získa majiteľ albumu CD LEGENDARIUM. Za každý ústrižok má súťažiaci jeden lístok v žrebovaní o ceny:

5 x tablet 

1 x pobyt pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa – na 2 noci s polpenziou a wellnessom v hoteli Kontakt**** v Starej Lesnej

1 x pobyt pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa – na 2 noci s polpenziou a wellnessom v hoteli Hviezdoslav**** v Kežmarku

1 x pobyt pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa – na 2 noci s raňajkami a vstupom do wellness v Grandhotel**** Starý Smokovec

3 x rodinný vstup (2 dospelí + 2 deti) – Plaza Beach Solivar v Prešove

3 x rodinný vstup (2 dospelí + 2 deti) – Thermal Park Vrbov

 

Informácie o LEGENDARIU – hra, album a CD

Sleduj LEGENDARIUM na Facebooku

legendarium-bilboard.jpg