Leto 2017 s legendami v Prešovskom kraji

Leto 2017 s legendami v Prešovskom kraji

PREŠOV (11. jún 2017) – Počas Dňa detí v Prešove odštartoval v poradí už tretí ročník projektu LEGENDARIUM. Zábavné poznávanie Prešovského kraja s legendami prinieslo aj v tomto roku viacero noviniek – mobilnú hru LEGENDARIUM GO!, krásnu stolovú hru s nálepkami a pexeso.

Cestovanie s legendami opäť pripravila krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska.

Počas osláv Dňa detí 1. júna na námestí v Prešove uviedli malí oslávenci do života nové pokračovanie LEGENDARIA. Spolu 15 detí z publika symbolizovalo 15 legendárnych postavičiek a spoločne pokrstili mobilnú hru LEGENDARIUM GO!, stolovú hru s nálepkami a pexeso.

Google-play-button-WEB-1.jpg App-Store-button-WEB.jpg

Od 1. júna 2017 do 11. septembra (vrátane) môžete súťažiť o skvelé ceny s mobilnou hrou a zbieraním nálepiek do stolovej hry.

krst-2017-maskoti-Svejk-Biela-pani-800x.jpg

 

HRAJ HRU: Stiahni si mobilnú hru LEGENDARIUM GO! a spoznaj dobrodružstvá pätnástich hrdinov. Každá postavička Ti ponúkne bonusové lokalizácie na miestach, ktoré sa viažu k legende. V hre tak nájdeš vyše 80 tipov na výlety, ktoré sú spojením prírody, histórie, športu a zábavy. Lokalizuj sa v hre na týchto legendárnych miestach a po splnení garantovaných hraníc získaš skvelé ceny a zľavy na ďalšie výlety! Navyše už za dve lokalizácie sa Ti odomkne audio rozprávka o legende na stiahnutie. Hra je voľne dostupná na Google Play a App Store

Garantované hranice:

25 bodov– 50 % zľava na vstup Ľubovniansky hrad a skanzen, Stará Ľubovňa

50 bodov – 50 % zľava na vstup Slovenské opálové bane

75 bodov – 50 % zľava na vstup Thermal Park Vrbov

100 bodov – vstup do AquaCity Poprad

Výhry získava hráč automaticky po získaní bodov v štyroch garantovaných hraniciach. Výhra bude hráčovi doručená prostredníctvom kupónu na e-mail, ktorý hráč zadal pri registrácii do hry. Každý hráč môže mať zaregistrovaný len jeden hráčsky účet s jedným e-mailovým kontom. Zoznam legendárnych miest nájdete v hre LEGENDARIUM GO! a tiež na legendarium.in­fo/hraj-hru.

hra-stolova-hra-pexeso-baner.png

ZBIERAJ NÁLEPKY: Cestuj s legendami a zbieraj súťažné nálepky do krásnej stolovej hry. Stolovú hru získaš na miestach s nálepkami pri vydávaní prvej nálepky. Každá nálepka má súťažný ústrižok, ktorý je zlosovateľný. Spolu môžeš nazbierať až 30 nálepiek, čo znamená 30 lístkov s Tvojím menom v záverečnom žrebovanísuper ceny (rodinné pobyty v hoteloch a penziónoch, wellness pobyty, tablety, vstupy do aquaparkov a kúpalísk atď.). Ako bonus za 6. súťažnú nálepku získaš PEXESO LEGENDARIUM! Objavte múzeá, hrady, zábavné parky, lanové centrá, ihriská, jaskyne, ranč a mnoho iných miest a zbierajte súťažné nálepky. Zoznam miest s nálepkami nájdete na stolovej hre a tiež na legendarium.in­fo/zbieraj-nalepky.

Legendárni hrdinovia vás pozývajú vycestovať do 15 lokalít a ich okolia: Medzilaborce, Bardejov, Stará Ľubovňa, Poprad, Prešov, Sabinov, Kežmarok, Snina, Levoča, Pieniny, Hanušovce nad Topľou, Humenné, Svidník/Dukla, Ždiar/Belianske Tatry a Vysoké Tatry. Každá legenda má v ponuke pohyb, prírodu, zábavu aj nevídané atrakcie, ktoré by ste si nemali nechať ujsť.

V prípade otázok nás môžete kontaktovať správou na Facebook profile LEGENDARIUM alebo mailom na: media@severovychod.sk a marketing@severovychod.sk.

Všetky informácie nájdete na www.legendarium.info

 

Čítaj tiež:

Cyklopátrania 2017: Spoznajte Prešovský kraj na bicykli 

Legendy, hrady a cykloturistika. Prešovský kraj láka turistov

Vynovené múzeum v Levoči: Moderné a inovatívne

Fotografická súťaž: Choď a foť 2017

Vedeli ste to o Prešovskom kraji?

Prešovský kraj má cyklistické koordinačné centrum

Kalendárium podujatí Prešovský kraj 2017