Objavte Prešovský kraj a súťažte o skvelé ceny!

Objavte Prešovský kraj a súťažte o skvelé ceny!

Zažite leto plné objavovania v Prešovskom kraji! Spoznajte najväčšie turistické atraktivity i málo známe miesta. Stačí si stiahnuť aplikáciu Objavujme, v nej zvoliť hru Objavuj Prešovský kraj a objavovanie sa môže začať.

 

 

 

Prečo súťažiť s Objavuj Prešovský kraj 2016? Tu je 5 dôvodov:

1. Máte chuť na výlet, ale neviete, kam vyraziť? V hre nájdete až 360 tipov na výlety! Z toho 250 miest je súťažných. Stačí sa zaregistrovať, vybrať sa na výlet a na mieste získate súťažné body za lokalizáciu.


2. Súťaženie je veľmi jednoduché! Zapnite si GPS, na mieste kliknite na lokalizáciu a body sa vám sypú na hráčsky účet!


3. Aby zábavy a adrenalínu nebolo málo, pri 125 miestach nájdete kvízové otázky. Stačí zvoliť správnu odpoveď a ďalšie body sú na konte! A na 200 miestach vás čaká fotografická úloha. Cvaknite peknú fotku a získajte ďalšie body.


4. V rebríčku hráčov vidíte (po pripojení sa na internet), ako sú na tom vaši protihráči. Súboj môže začať. Kto získa viac bodov?


5. Najlepší objavitelia s najvyššími počtami súťažných bodov získajú skvelé ceny! Pobyty v top hoteloch Prešovského kraja a elektronika čakajú na vás!

Severovychod-GHS2.jpg Jednou z cien je hodnotný pobyt pre 2 osoby v nádhernom Grandhoteli**** Starý Smokovec.

A mysleli sme aj tých, ktorí stihnú obehnúť len pár miest, (napríklad aj vo svojom rodnom meste či dedinke). Na záver súťaže odmeníme aj vyžrebovaných súťažiacich – voľnými vstupmi do aquaparkov, do športových a zábavných centier.

Aplikácia Objavujme na stiahnutie:

button-app-store-web-2.jpg

logo-JPG-Google-Play-na-web.jpg

https://www.youtube.com/watch?… %C4%8Clnkovanie-na-%C5%A0trbskom-plese-ZDROJ-www.vt_.sk_-1.jpg Tatry samozrejme nesmú chýbať! Súťaž ponúka množstvo zaujímavých tipov na výlety, vysokohorské chaty, plesá, nádherné výhľady. FOTO: Štrbské pleso, www.vt.sk Radnica-s-klietkou-hanby-FOTO-Informa%C4%8Dn%C3%A1-kancel%C3%A1ria-mesta-Levo%C4%8Da-800x500.jpg Pamiatky UNESCO: Radnica s klietkou hanby, FOTO – Informačná kancelária mesta Levoča Zborovsky_Hrad_OK.jpg Hrady a zrúcaniny. Zborovský hrad v bardejovskom okrese. raslavkame%C5%88.jpg Niečo netradičné a zároveň opradené mýtmi? Skúste Raslavkameň. A na výlet si nezabudnite pribaliť lyžičku. Viac Biok%C3%BApalisko-Sninsk%C3%A9-rybn%C3%ADky.jpg Počas slnečných dní dobre padne letné kúpanie. Využite na schladenie tipy z Objavuj Prešovský kraj. FOTO: Biokúpalisko Sninské rybníky Penzion-Bachledka-v-pozadi-vrchy-HAvran-a-Vidla-ZDROJ-Wellness-Penzion-Bachledka.jpg Máte chuť na romantiku, aktívnu dovolenku aj leňošenie? Stačí si vybrať z bohatej ponuky v hre Objavuj Prešovský kraj. FOTO: Wellness Penzión Strachan Ždiar Slovensk%C3%A9-op%C3%A1lov%C3%A9-bane.jpg K jedinečnostiam Prešovského kraja i celého Slovenska patria Slovenské opálové bane. Stojí za to ich navštíviť. FOTO: Opálové bane

 

Pravidlá hry Objavuj Prešovský kraj 2016

Všetko o súťaži

 

Čítaj tiež:

LEGENDARIUM 2: Leto s legendami pre celú rodinu