Zažite tatranské štíty v žiari hviezd a nočnej oblohy v Bachledke

Zažite tatranské štíty v žiari hviezd a nočnej oblohy v Bachledke

V celoročnom horskom stredisku Bachledka Ski&Sun a na Chodníku korunami stromov 16. januára otvoria brány novej veľkolepej atrakcie – Čarovná krajina Bachledka. Zažite tatranské štíty v žiari hviezd a najčistejšej nočnej oblohy v nadmorskej výške až 1170 mnm. Unikátna a netradičná prechádzka nočným Chodníkom korunami stromov a čarovným svetelným parkom v jeho blízkostivznikla v spolupráci s generálnym partnerom DECOLED.

Chodník_Korunami_stromov_nučná_prehliadka-min

Čarovný chodník, ktorý tvorí vyše 55 tisíc svetielok a rôzne svetelné zvieratá a objekty je plný svetelného kúzla a magickej atmosféry. Návštevníci tu zažijú neopakovateľné nočné výhľady na Belianske Tatry, jasnú hviezdnatú oblohu, preniknú do čarovnej nálady a zažijú dotyk svetla. Atrakcia je sprevádzaná ponukouteplých a chladených nápojov, punčom, grillom, hudbou a ohňom na terase Reštaurácie Panorama. 

Atrakcia sa oficiálne sprístupní pre verejnosť v nedeľu 16.1.2022. Hrebeň Spišskej Magury ako aj samotný Chodník korunami stromov sa za prichádzajúcej tmy premenia na krajinu svetiel s magickou atmosférou a jasnou nočnou oblohou. Najvyššia svetelná inštalácia je šesť metrov vysoký jeleň, zaujímavá je aj osvetlená lanovka v životnej veľkosti a ďalšie svetelné prvky.

Chodník_korunami_stromov_Belianske_tatry-min

Bachledka je obľúbené celoročné horské stredisko, ktoré ponúka široké spektrum atrakcií a služieb počas celého roka. Novinkami posledných dvoch rokov sú nové ubytovacie kapacity ako dizajnové Apartmány Panorama, či Apartmány Bachledka hneď vedľa nástupnej stanice 10-miestnej kabínovej lanovky Bachledka.

Cieľom tejto atrakcie je počas zimnej sezóny ponúknuť milovníkom lyžovania, ale aj širokej verejnosti večerný program v Bachledke.

Čarovná krajina Bachledkabude sprístupnená do konca zimnej sezóny, 3 dni v týždni utorok, piatok a sobotu v čase 16:00 do 20:30 hod. Zakúpením celodenného Tatry Super skipasu má klient vstup na lanovku a do parku do konca prevádzkovej doby 20:30 (lyžovanie možné do 16:00). Pre nelyžiarov je možnosť zakúpiť lístok na lanovku a večerný chodník v korunách stromov.

Zdroj: Bachledka Ski&Sun

Pozri tiež:

Čarovná krajina Bachledka

Zaži tatranské štíty v žiari hviezd a nočnej oblohy v Bachledke   V celoročnom horskom stredisku Bachledka Ski&Sun a na Chodníku korunami stromov 16. ...

 

TOP výlety:

Všetky výlety