Požehnanie lode Bohemia

11. aug 2019 19:30

V nedeľu, 11. 8. 2019 o 19:30 hodine sa v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá uskutoční slávnostné Požehnanie výletnej lode Bohemia. Čaká na vás exkluzívny netradičný koncert pri vode. 

V rámci programu vystúpi Filip Jančík so svojou show s dvanásťčlenným orchestrom. Filip vypredáva sály doma aj vo svete, iba prednedávnom vystupoval spolu s Karlom Gottom na jeho koncerte v Bratislave.

Predskokana mu bude robiť Rusín Čendéš Orchestra a Spevácky zbor Ozvena. Počas programu sa rozsvieti srdce na lodi. Celý koncert vyvrcholí veľkolepým ohňostrojom odpáleným z vody.

Samotný akt požehnania vykoná arcibisku Mons. Bernard Bober - metropolita Košickej arcidiecézy. Záštitu nad podujatím prevzal predseda vlády SR Peter Pellegrini a predseda PSK Milan Majerský.

Vstup na podujatie je zdarma. Ak by mal niekto záujem o miesto na sedenie priamo pred pódiom, môže si rezervovať stoličku na www.plavbydomasa.sk. Počet miest na sedenie je obmedzený a miesta sú rozdelené do dvoch zón. Ak chcete mať istotu, že budete mať miesto na sedenie, rezerváciu je potrebné urobiť čím skôr.


Neváhajte si rezervovať náučnú okružnú plavbu po Domaši.

Náučné okružné plavby po Domaši

Vydajte sa náučnú okružnú plavbu po Domaši. Loď začína jazdiť v pravidelných intervaloch so začiatkom o 10:00 hodine. Plavba trvá približne 80 minút a...


Podujatie je spolufinancované KOCR Severovýchod Slovenska zo zdrojov dotácie Ministerstva dopravy a výstavby SR. 

Plagat bohemia Domasa

 

Pozri tiež:

Legendarium 2019: Cestuj, zbieraj nálepky a vyhraj!

Viac ako 100 tipov na výlety, príbehy legiend v komikse a možnosť zbierať súťažné nálepky počas cestovania. Opäť je tu LEGENDARIUM! Pokračovanie obľúbeného projektu pre celé rodiny, vďaka ktorému sa počas leta rozhodne nebudete nudiť.

 

Miesto podujatia:

Aktuálne podujatia: