48. Bardejovský jarmok 2019

22. aug - 25. aug

Obľúbený Bardejovský jarmok opäť s pestrým programom. Od 22. – 25. augusta 2019 sa na ploche  4 800 m2 predstavia trhovníci s rôznorodým spotrebným tovarom, pripravený je bohatý program, pohostinské stánky s gurmánskymi špecialitami a nápojmi. Medzi hlavné hviezdy patria mená ako Lucie Bíla, Kali, Kollárovci, Hrdza a mnohí ďalší.

Remeselníci so svojimi výrobkami sa predstavia v „Uličke remesiel“ a chýbať nebudú zábavné atrakcie a lunaparky, ktoré zaplnia priľahlé ulice v centre mesta.

Pre návštevníkov jarmoku bude počas štyroch dní pripravené množstvo sprievodných podujatí. Neoddeliteľnou súčasťou výročného jarmoku bude aj tento rok bohatý kultúrny program všetkých hudobných žánrov – vystúpenia folklórnych súborov, hudobných kapiel, domácich a zahraničných umeleckých telies.

Bardejovský jarmok

Aj v Bardejove súťažíme s projektom Legendarium! Cestuj, zbieraj nálepky a vyhraj ceny pre celú rodinu! Viac 

Legendarium 2019: Cestuj, zbieraj nálepky a vyhraj!

Viac ako 100 tipov na výlety, príbehy legiend v komikse a možnosť zbierať súťažné nálepky počas cestovania. Opäť je tu LEGENDARIUM! Pokračovanie obľúbeného projektu pre celé rodiny, vďaka ktorému sa počas leta rozhodne nebudete nudiť.

Pozri tiež: 

Veľký vlakový výlet

Príďte si vychutnať veľký vlakový výlet, ktorý na vás čaká 24. augusta 2019, ktorý začne trasou v Košiciach a cez Prešov sa dostane až do Bardejova. ...

Bardejov (UNESCO)

Meštianske domy, radnica, Bazilika minor sv. Egídia, maľovaný dom, socha kata a množstvo ďalších zaujímavostí na každom kroku...

Šarišské múzeum Bardejov

Pod Šarišské múzeum v Bardejove patria stále expozície v Bardejove a v Bardejovských Kúpeľoch. BARDEJOV - stále expozície: Historická expozícia - Slobodné kráľovské mesto

To je nádhera! Fotografie miest, ktoré lákajú na výlety

Vychutnajte si ďalšiu sériu jeho záberov Od Jána Štovku a inšpirujte sa na výlety. Tentoraz na tému krásne miesta a ich legendy.

Miesto podujatia: