Bohemia spieva / Peter Bič Project

17. jún 19:00 - 21:00

BOHEMIA SPIEVA / Peter Bič Project

Zažite nezabudnuteľnú plavbu v krásnom prostredí vodnej nádrže Domaša. Na lodi Bohemia máte jedinečnú príležitosť stretnúť svoju obľúbenú kapelu, speváka, či speváčku a to vďaka projektu BOHEMIA SPIEVA, ktorý prinesie koncerty jednotlivých interpretov každý štvrtok podvečer počas celej letnej sezóny.


17. júna o 19:00 vystúpi: Peter Bič Project

Skupina Peter Bič Project vydala na sklonku roka 2019 album Labyrint, Ten obsahuje hneď niekoľko hitov, ktoré dobyli rebríček najhranejších skladieb v slovenských rádiách. Nedívaj sa tak, Z Výšky ( tá sa objavila aj v jojkárskom seriáli „Som mama“), alebo hit, s nádychom leta a pohody Láva. Momentálne skupina dominuje so skladbou Čoskoro, ktorá, sa na začiatku roka 2020 stala opäť najhranejšou skladbou v rádiách. V RTVS ich môžete počuť v ústrednej piesni nového seriálu Hniezdo. Petra Biča ako moderátora, zas, v mimoriadne obľúbenom programe RTVS 3 pódia. Kvalitu skupiny potvrdzujú aj nominácie na OTO 2019 v kategórii skupina a tiež nominácia pre Viki Vargovú v kategórii speváčka, a Petrova aj v kategórii moderátor. Počas plavby odznejú aj súčasné hity Stoj a Máj.


Cena vstupenky: 39€

Lístok je možné zakúpiť: vstupenky.maxiticket.sk


* Čas plavby: cca 2 hodiny
* V cene je zahrnutá plavba loďou Bohemia po vodnej nádrži Domaša za hudobného sprievodu vášho obľúbeného interpreta a welcome drink.
* Kapacita je obmedzená pre 90 ľudí.
* Počas koncertu bude v plnej prevádzke bistro a bar Bohemia priamo na lodi, ktorý bude v prevádzke aj po skončení koncertu a môžete si tak večer ešte predĺžiť o posedenie s priateľmi.
* V prípade nepriaznivého počasia sa max. pol hodinu počká na zlepšenie, alebo sa určí náhradný dátum plavby. V prípade úplného zrušenia pre nepriaznivé počasie, bude vstupné vrátené.

POZOR!
Loď vyráža z prístavu presne v čase uvedenom na vstupenke, buďte preto na mieste včas – pre istotu s dostatočnou časovou rezervou.
V prípade neskorého príchodu nevzniká nárok na vrátenie vstupného!

Upozornenie:
Koncert sa bude konať za sprísnených hygienických podmienok. Povinné bude prekrytie horných dýchacích ciest (rúško, šál a pod.) a pri vstupe a na toaletách bude rozmiestnená povinná dezinfekcia.

Bohemia spieva / Peter Bič Project

POZRI TIEŽ:

Vodná nádrž Veľká Domaša

V Ondavskej vrchovine sa nachádza zelená perla východného Slovenska – Veľká Domaša. Vodná nádrž slúži na reguláciu prítokov vôd do Východoslovenskej nížiny, zásobuje

 

 

Miesto podujatia: