Dni Majstra Pavla - Karpatský remeselný trh 2023

18. aug 2023 - 19. aug

Mesto Levoča Vás srdečne pozýva na Karpatský remeslený trh v dňoch 18.-19. augusta 2023. Na námestí sa predstavia zruční remeselníci a predajcovia tradičných výrobkov. Karpatský remeselný trh sa koná v rámci letného súboru podujatí - Dní Majsta Pavla 2023, ktoré prebiehajú v mesiacoch júl-august 2023 a každoročne v letnom období. 

Organizátori ponúkajú množstvo zábavy pre deti, mládež aj dospelých - koncertné, divadelné vystúpenia, prehliadky historických objektov, vežové koncerty, tradičné gastronomické špeciality a zábavu pre celú rodinu.

Nenechajte si ujsť zážitky v nádhernom prostredí historickej Levoče !!!

Viac info na web stránke:

Web: https://www.levoca.sk/podujatia/tajomna-levoca-2023-karpatsky-remeselny-trh/ 

Tešíme sa na Vás!

dni-majstra-pavla-a-karpatsky-remeselny-trh-2023

POZRI TIEŽ:

Levoča

Historická časť mesta spolu s Dielom Majstra Pavla je zapísaná do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Za mohutnými hradbami sa nachádza viac ako 300 nehnuteľných národných kultúrnych pamiatok!

Bazilika Navštívenia Panny Márie na Mariánskej hore

Dominanta mesta Levoča a jedno z najvýznamnejších pútnických miest na Slovensku. Kostol je filiálkou mariánskej Baziliky Santa Maria Maggiore v Ríme.

Stredoveký kláštor minoritov v Levoči

Mestský život v stredoveku, to nie sú len hradby, trhy, radnica, meštianske domy so svojimi remeselníckymi dielňami. Je to aj neodmysliteľná súčasť st...

Miesto podujatia: