Don Kichot de la Anča

21. júl

Mestské kultúrne a osvetové stredisko v Snine pozýva na podujatie Don Kichot de la Anča, ktoré sa uskutoční 21. júla 2019 v Sninskom kaštieli.

Pôjde o večerné divadelné predstavenie Divadla Klauniky z Brna. Môžete sa tešit na naozajstnú divadelnú lahôdku, na predstavenie, ktoré predlžuje život. Hlavnú úlohu bude mať popredný svetový chodúľový herec Lenoir Montain. Celé podujatie mu bude predchádzať zaujímavý projekt Potulná galéria nomadSPACE s workshopom pre deti a všetko to doplní skvelé ponúkané lokálne víno od Vinohradov Vino Verita.

Plagát Don Quijote

VIAC INFO:

https://www.mskssnina.sk/svkastiel

Nezabudnite, že aj v Snine súťažíme s projektom Legendarium, v Sninskom kaštieli, v múzeu Zemplínske Hámre a na Biokúpalisku Sninské Rybníky na teba čakajú nálepky do komiksu. Viac

Legendarium 2019: Cestuj, zbieraj nálepky a vyhraj!

Viac ako 100 tipov na výlety, príbehy legiend v komikse a možnosť zbierať súťažné nálepky počas cestovania. Opäť je tu LEGENDARIUM! Pokračovanie obľúbeného projektu pre celé rodiny, vďaka ktorému sa počas leta rozhodne nebudete nudiť.

POZRI TIEŽ:

Pałac w Sninie

Budowę klasycystycznego pałacu w Sninie w 1781 r., w miejscu starszej drewnianej budowli, zleciła hrabina Teresa van Dernáth.

Zemplínske Hámre – múzeum a náučný chodník

Obec Zemplínske Hámre leží v doline Barnovho potoka a je vzdialená 5 km od mesta Snina. Je výnimočná svojim múzeom, Hámorským náučným chodníkom s technickými pamiatkami a tiež je významným východiskovým miestom na túry vo Vihorlatských vrchoch.

 

Miesto podujatia: