Integrácia umením 2018

9. okt 2018 - 28. okt

Projekt je určený pre ľudí zo sociálne znevýhodneného prostredia, zdravotne znevýhodnených, ale taktiež pre širokú verejnosť. Workshopy a tvorivé dielne sú zamerané na rôzne umelecké techniky - šperk, maľba, kresba, umelecké kováčstvo, plstenie, batika a keramika - pod vedením odborných lektorov.

Súčasťou projektu je divadelné predstavenie HRA divadelných súborov Tote tam (Kežmarok) a Trma-vrma (Poprad).

Taktiež bude pripravená prednáška  na tému Spiritualita v umení a v arteterapii s Prof. Jaroslavou Annou Šickovou - Fabrici, PhD.

Záverečným programom projektu bude Módna show v spolupráci so Súkromnou strednou odbornou školou Biela voda v Kežmarku, výstava prác a benefičná aukcia vyrobených predmetov z projektu INTEGRÁCIA UMENÍM 2018.

Integracia umenim 2018

 

Tatranská galéria, Poprad

Galéria sídli v bývalej parnej elektrárni postavenej v secesnom štýle. Jedinečné priestory ponúkajú aj jedinečné zážitky – výstavy rozmanitých diel, koncerty, vystúpenia i tvorivé dielne.

Podtatranské múzeum Poprad/Spiš. Sobota

Podtatranské múzeum v Poprade patrí medzi najstaršie múzeá na Slovensku. Nachádza sa v budove postavenej v roku 1886, v pseudorenesančnom slohu a zodpovie vám mnohé otázky týkajúce sa

AquaCity Poprad

Relaxačno-športový areál AquaCity v Poprade využíva geotermálnu energiu popradského vrtu s teplotou takmer 50 °C.

Miesto podujatia: