Jesenný deň otvorených dverí

20. okt 2019 8:00 - 16:00

20. októbra 2019 si KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka pre všetkých návštevníkov prichystali Jesenný deň otvorených dverí pri príležitosti Svetového dňa psoriázy.

S lekármi môžete konzultovať Vaše ochorenie kože alebo dýchacích ciest a v rámci prevencie absolvovať vyšetrenie materských znamienok aj spirometrické vyšetrenie. Zaujímavé merania prináša Všeobecná zdravotná poisťovňa i Liga proti rakovine, kde si okrem iného budú predovšetkým ženy môcť vyskúšať na makete techniku samovyšetrenia prsníkov. Ak máte nejaký zdravotný problém a chcete sa informovať o možnostiach získania štátnej podpory, tak máte šancu opýtať sa priamo sociálneho poradcu v diskusii po pripravenej prednáške. V tento deň nazriete do našich kúpeľov o čosi viac aj prostredníctvom prehliadok s výkladom o histórii, súčasnosti i o plánoch do budúcnosti. V prípade záujmu je možnosť vyskúšať aj vonkajšiu Kneipp terapiu a balančný chodník v kúpeľnom parku.

VSTUP JE VOĽNÝ a teda prehliadky kúpeľov a areálu, konzultácií s lekármi, vyšetrení materských znamienok, spirometrického vyšetrenia, rôznych meraní, praktických ukážok, prednášky s diskusiou sa môžete zúčastniť ZADARMO.

Zmena programu vyhradená.

Jesenný DOD kúpele Červený kláštor

 

 

Miesto podujatia: