Kaskoviny

26. okt - 30. nov

Mestské kultúrne stredisko v Sabinove, si pre Vás pripravilo pracovný zošiť pre deti mladšieho školského veku, ale vyskúšať sa z vedomostí o Sabinove môžu aj dospelí. Jeho názov sú Kaskoviny a ich obsah vás prevedie súčasnými aj historickými dominantami mesta Sabinov.

Ak hľadáte odpovede na tieto otázky: Akú výšku má vyhliadková veža Sabinove? Aké číslo má Eurovelo, ktoré prechádza aj cez naše mesto? Rodisko, ktorého významného maliara je Sabinov či, ktorý ovocný strom niesol názov sabinovská? Kaskoviny by nemali chýbať vo vašej domácnosti, obci, či škole. Z ďalšieho obsahu sa dozviete o krojoch z nášho regiónu, spoznáte jedlá, ktoré ochutnali už starí Sabinovčania a spoznáte útvary v správe MskS v Sabinove. Kaskoviny sme pre vás pripravili na podporu povedomia o našom meste, rozvoja cestovného ruchu a slúžiť bude aj ako vzdelávací materiál.

Kaskoviny si môžete zakúpiť v Kultúrno - informačnom centre v Sabinove Na korze za symbolické 1 €. 

Ak by ste mali záujem o väčší počet kusov do Vašej obce, Vašej školy, či osvetového strediska, nahláste to prosím telefonicky, alebo mailom: riaditel@kulturnestredisko.sk

deti.skoly.sb01

Miesto podujatia: