Koľko lásky za zmestí do krabice od topánok

19. nov - 2. dec

Vážení priatelia kultúry, umenia a mesta Bardejov,

od najkrajších sviatkov v roku nás delí len maličký krôčik a toto krásne predvianočné obdobie je tradične časom, kedy mnohí z nás častejšie myslia na svojich blízkych. Nie každý má však možnosť prežiť tieto nádherné sviatky spolu so svojou rodinou, lebo mnohí už nikoho blízkeho nemajú, alebo majú príbuzných, ktorí žijú vo svete ďaleko od domova. Aby sme potešili čo najviac osamelých starkých, zapojilo sa Kultúrno-turistické centrum už štvrtý rok do celoslovenského projektu s názvom KOĽKO LÁSKY SA ZMESTÍ DO KRABICE OD TOPÁNOK. Aj v našom KTC na Radničnom námestí 24 v Bardejove je kontaktné miesto, kde môžete všetci, ktorí chcete starkých obdarovať doniesť svoje krabičky plné dobrôt, ale hlavne plné Vašej lásky.

Stačí pripraviť krabicu podľa pokynov na stránke www.kolkolasky.sk a odovzdať napr. na našom kontaktnom mieste od 19.11.2021 do 2.12.2021 v čase od 8.30-16.00 hod.. 

VIAC INFO

Vám všetkým, ktorí ste sa v minulosti zapojili, alebo sa plánujete do zbierky tento rok zapojiť už teraz ďakujeme za všetky darčeky pre našich seniorov, ktorí vďaka Vašej štedrosti a láske prežijú tieto Vianoce o niečo krajšie a veselšie. V prípade ďalších otázok nás môžete kontaktovať na t.č.054/3810456,  0917484003.

POZRI TIEŽ:

Bardejov (UNESCO)

Meštianske domy, radnica, Bazilika minor sv. Egídia, maľovaný dom, socha kata a množstvo ďalších zaujímavostí na každom kroku...

 

Miesto podujatia: