Mercedes - Benz Snow Show

5. jan - 9. mar

Už trinástu sezónu Vás pozývame do najnavštevovanejších slovenských lyžiarskych stredísk na unikátny projekt MERCEDES-BENZ SNOW SHOW.

Jeho hlavnou myšlienkou je spestrenie a obohatenie víkendov počas zimnej sezóny 2019 a dotvorenie atmosféry prostredníctvom zábavy a prezentácie noviniek pre danú sezónu. Vo vybraných strediskách si budú môcť návštevníci pozrieť a vyskúšať horúce novinky Mercedes-Benz GLE a Mercedes-Benz GLC, zadarmo testovať aktuálnu kolekciu lyží značky Rossignol, okuliare a prilby Bollé, Cébé a športové oblečenie Dainese. O Bezpečnosť na svahu sa postará UNION, energiou Vás nabijú SWAN a 4ka, operatívny leasing zabezpečí LeasePlan, vysnívané zamestnanie Vám nájde PROPLUSCO. Organizačný tím MERCEDES-BENZ SNOW SHOW obúva Double Red.

Návštevníci si prídu na svoje pri ochutnávke horúcich nápojov a shotov v Jägermeister bare a zasúťažiť si môžu v Jägermeister aréne. Celá séria MERCEDES-BENZ SNOW SHOW je sprevádzaná TOMAGGIOM – moderátorom z Rádia Anténa Rock, ktorý sa zaručene postará o Vašu zábavu pri moderovaní športových a súťažných aktivít.

Celodenným finále každej z akcií je hlavná výhra – automobil MERCEDES na víkend.

Viac: www.regiontatry.sk

A3-SS2019-page-001-724x1024

POZRI TIEŽ:

Tatranský ľadový dóm 2018/2019

Príďte nasať zimnú atmosféru do Baziliky Sv. Petra a nechajte sa uniesť Berniniho kolonádou na Slovensku, konkrétne v Tatrách a odneste si nezabudnute...

TATRY ICE MASTER 2019

Ľadová krása na Hrebienku Od 12. do 13. januára 2019 sa uskutoční v poradí už 7. ročník tradičného podujatia TATRY ICE MASTER. Počas dvoch dní ľadov...

 

 

 

Miesto podujatia: