Otvorenie letnej sezóny - Aquaruthenia

21. jún 2019 13:00 - 18:45

Prišiel čas zbaliť si plavky, uteráky a plavecké okuliare, pretože už v piatok 21. 6. 2019 Aquaruthenia Svidník otvorí brány svojho letného areálu.

Okrem 10 bazénov (z toho 4 s teplou vodou), tobogánov, umelých vĺn, nafukovacích hradov, trampolín, športových a detských ihrísk na vás čakajú dve nové atrakcie pre veľkých a malých: nový rodinný bazén a Family slide. Neváhajte navštíviť Aquarutheniu a užite si ešte viac vodnej zábavy.

aquaruthenia

Nevynechajte vo Svidníku a okolí:

Objavte kraj pod Duklou

Putovanie regiónom má silnú atmosféru a pripomína vojnovú históriu, ktorá sa už nesmie opakovať. Zároveň tu objavíte nádherné skvosty, zaujímavú architektúru a čarovnú prírodu, ktoré sú výbornou kombináciou na poznávanie tohto kúta Prešovského kraja.

 

Pozri tiež:

Aquaruthenia Svidník

Aquaruthenia Svidník - zábava a relax v kraji pod Duklou Celoročný areál s parametrami AQUAPARKU ponúka široké možnosti na trávenie voľného času po celý rok . Návštevníkom je k

Legendarium 2019: Cestuj, zbieraj nálepky a vyhraj!

Viac ako 100 tipov na výlety, príbehy legiend v komikse a možnosť zbierať súťažné nálepky počas cestovania. Opäť je tu LEGENDARIUM! Pokračovanie obľúbeného projektu pre celé rodiny, vďaka ktorému sa počas leta rozhodne nebudete nudiť.

 

SVS---legendarium-2019---WEB1-1920x600px

Miesto podujatia: