Pohár ZLS v behu na lyžiach - Levoča nordic centrum

28. jan 2023 - 29. jan

 Po minuloročných pretekoch s obmedzením účasti verejnosti sa Pohár Zväzu slovenského lyžovania v behu na lyžiach vracia do bežkárskeho areálu Levoča Nordic Centrum pri kráľovskej Levoči.

Počas víkendu 28. a 29. januára si pretekári z celého Slovenska zmerajú sily v behu na lyžiach na tratiach v prostredí Levočských vrchov. V sobotu, 28. januára sa pobežia preteky s intervalovým štartom klasickou technikou vo všetkých kategóriách od žiakov až po veteránov. V druhý súťažný deň budú pretekári súťažiť v behu voľnou technikou s hromadným štartom, taktiež vo všetkých vekových kategóriách.

Pretekov sa môžu zúčastniť aj športovci bez licencie, keďže sú otvorené pre širokú verejnosť. Prihlasovací formulár sa nachádza na webe www.lnc.sk v sekcii Preteky ZSL 2023.

Srdečne pozývame priaznivcov zimných športov, ktorí môžu svojou prítomnosťou povzbudiť pretekárov, aby podali čo najlepšie výkony!

Počas súťažného víkendu budú platiť v areáli v súvislosti s konaním pretekov obmedzenia, o ktorých sa môžete informovať na webe www.lnc.sk, kde sú k dispozícií taktiež aj ďalšie podstatné informácie.

lnc

 

Pozri tiež:

Levoča

Historická časť mesta spolu s Dielom Majstra Pavla je zapísaná do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Za mohutnými hradbami sa nachádza viac ako 300 nehnuteľných národných kultúrnych pamiatok!

Miesto podujatia: