Poklady regiónu

23. sep 2022 - 25. sep

Srdečne Vás pozývame do centra mesta Prešov na prvý ročník jedinečného podujatia POKLADY REGIÓNU, počas ktorého bude prebiehať aj obľúbený Street Food festival (https://bit.ly/3QWeyz8)

Podujatie ponúka priestor pre originálnu prezentáciu výnimočnej tvorby, príbehu značky a výrobkov významných prešovských a regionálnych firiem, organizácií a jednotlivcov.

Je to príležitosť zvýšiť povedomie o lokálnom výrobnom bohatstve, ľudskom potenciáli, technologických inováciách a pre firmy tiež príležitosť osloviť nových zákazníkov a predstaviť sa ako atraktívny zamestnávateľ.

Chceme tak nadviazať na tradíciu prešovských mestských trhov a novou formou prezentovať autentické produkty regionálnych výrobcov a príbehy úspešných firiem z oblasti technológií, remeselnej výroby, odevníctva, dizajnu, ekológie a potravinárstva. Predstavia sa tiež výnimoční prešovskí hand-made tvorcovia.

V rámci kultúrneho programu vystúpia lokálne kapely, miestni umelci a priestor dostane aj divadlo a film. Podrobný program zverejníme čoskoro.

KEDY: 23.-25.9.2022

KDE: na Hlavnej ulici v Prešove

Viac info: poklady regiónu

Organizátorom podujatia je Park kultúry a oddychu (PKO) a Oblastná organizácia cestovného ruchu Región Šariš (OOCR).

Poklady regionu final 2022

PREZENTUJÚCE FIRMY, VÝROBCOVIA A UMELCI:

A4ka, Bamida, Elmira, Gemor, Miron Glass, MK Illumination, Odeva, Opálové bane, Pivovar Šariš, Prelika, Sadex, Spinea, Tomark, Zupelig, a niekoľko ďalších

Podujatie finančne podporilo Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky. Viac o návšteve Slovenska: www.slovakia.travel

Projekt je podporený z rozpočtu Prešovského samosprávneho kraja

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu.

Na podujatí sa budú vyhotovovať audiovizuálne záznamy.

 

Miesto podujatia: