Poloniny pod stromčekom

4. dec 2022 - 18. dec

Príďte podporiť remeselníkov z regiónu POLONINY a nakúpte NESKUTOČNE SKUTOČNÉ vianočné darčeky.

Aj tento rok Vás pozývame na akciu POLONINY POD STROMČEKOM, ktorá je zameraná na podporu domácich remeselníkov, producentov a výrobcov, ktorí tvoria ORIGINÁLNE, KVALITNÉ A RUČNE ROBENÉ výrobky.

Viac ako 40 remeselníkov v týchto dňoch chystá pre Vás a Vašich blízkych darčeky, ktoré si môžete zakúpiť v TURISTICKOM INFORMAČNOM CENTRE POLONINY NA SNINSKÝCH RYBNÍKOCH v Snine počas adventných nedieľ 27. novembra, 4. decembra, 11. decembra a 18. decembra v čase 12:00-17:00 hod.

SKUTOČNE KRÁSNE VIANOČNÉ DARČEKY SÚ Z POLONÍN. 

poloniny-pod-stromcekom

Podujatie pripravila Aevis Foundation v spolupráci s partnermi Horný Zemplín Objavte Poloniny Mesto Snina - oficiálna stránka Mestský podnik Snina, sro, Registrovaný sociálny podnik a remeselníci a výrobcovia z okresu Snina, ktorých Vám počas najbližších týždňov aj predstavíme. Kúpou regionálnych darčekov podporíte šikovných ľudí, ktorí žijú a chcú ostať žiť v regióne Poloniny.

Pozri tiež:

Sninský kameň

Prírodná pamiatka Sninský kameň sa nachádza v pohorí Vihorlat v katastri obce Zemplínske Hámre. Pre veľký vedecký a kultúrno-spoločenský význam bol Sninský kameň vyhlásený v

Národný park Poloniny

Národný park Poloniny je najvýchodnejším slovenským národným parkom a do siete slovenských národných parkov pribudol v roku 1997. Je lokalizovaný na slovensko-poľsko-ukrajinskom

Miesto podujatia:

Aktuálne podujatia: