Skaza Titaniku

18. sep

Divadelná hra plná sebairónie a klaunských gagov stroskotá v Prešove! Sväťo Malachovský a Michal Kubovčík sa v stredu 18. septembra v PKO Čierny orol predstavia v paródii pre dvoch hercov, ktorí špekulujú nad tým, ako by si skazu Titaniku zahrali, keby tú možnosť mali. Plnokrvná hra, ktorej pôvodný nápad rozvinul a textovo upravil Milan Lasica hovorí o ľudskej márnivosti, a to je téma, ktorá je dnes možno aktuálnejšia ako kedykoľvek predtým.

Viac informácií o podujatí nájdeš TU.

Vstupenky kúpiš TU.

Skaza Titanicu

Aj v Prešove súťažíme s projektom Legendarium. Cestuj, zbieraj nálepky a vyhraj skvelé ceny pre celú rodinu.  Viac

Legendarium 2019: Cestuj, zbieraj nálepky a vyhraj!

Viac ako 100 tipov na výlety, príbehy legiend v komikse a možnosť zbierať súťažné nálepky počas cestovania. Opäť je tu LEGENDARIUM! Pokračovanie obľúbeného projektu pre celé rodiny, vďaka ktorému sa počas leta rozhodne nebudete nudiť.

Pozri tiež:

NKP Solivar

Solivar v Prešove je národná kultúrna pamiatka, ktorá patrí medzi najvýznamnejšie technické pamiatky na Slovensku. Je to unikátny komplex technických objektov na čerpanie a varenie soli zo soľanky, pochádzajúci zo 17. storočia.

Lanové centrum Outdoor park Prešov

Lanové centrum Outdoor park Prešov je športový areál, ktorý ponúka atraktívne programy pre skupiny aj jednotlivcov. Ide o komplex lanových prekážok, ktoré sú umiestnené vo výške 8 až 10

 

 

 

Miesto podujatia: