Stíhačky okolo Jakubianky 2022

1. dec 2021 - 31. mar 2022

Nakoľko v súčasnosti protipandemické opatrenia nedovoľujú organizáciu športových podujatí, pozývame vás na individuálne bežkovanie, ktorým sa môžete zapojiť do tradičných pretekov v klasickom bežkovaní popri rieke Jakubianka. Trasa tradičných pretekov je v tomto roku s ľubovoľným štartom kdekoľvek na trase okolo rieky Jakubianka, podmienkou je prejsť celý okruh okolo rieky ľubovoľným smerom, pričom je potrebné prejsť cez hlavný most v obci Nová Ľubovňa (nie cez novú železnú lávku) a tiež cez nový most objazdovej komunikácie v Starej Ľubovni. Celkový okruh je približne 5,03 km, nakoľko zasielané trasy môžu byť rôzne, čas bude prepočítaný za každého účastníka na 5 km.
Vyhodnotenie: poradie podľa najlepších časov v jednotlivých vekových kategóriách.

Každý účastník sa môže zapojiť do TOMBOLY PRE ANDREJKU a podporiť jej liečbu zaslaním príspevku v hodnote min. 5 EUR a tak sa zapojiť do žrebovania o Hlavnú cenu - Romantický pobyt v Kúpeľoch Smerdžonka v Červenom Kláštore.

Termín: od 1. decembra 2021 do 31. marca 2022

Prihlášky: nie je potrebné sa prihlasovať, stačí splniť podmienky a cez formulár zaslať požadované údaje a fotografie

Štartovné: bezplatný štart

Ceny: vecné ceny alebo poukazy, trofej, diplom     

TOMBOLA: hlavná cena - Romantický pobyt pre 2 osoby v Kúpeľoch Smerdžonka

Stíhačky okolo Jakubianky 2022

POZRI TIEŽ:

Kúpele Červený Kláštor – Smerdžonka

Areál Kúpeľov Červený Kláštor – Smerdžonka zahŕňa ubytovanie v Dome zdravia***. V hotelovom type ubytovania sa nachádzajú dvojlôžkové izby, menšie aj ...

 

Miesto podujatia: