Stretnutie Goralov v Pieninách 2023

18. aug 2023 15:00 - 19. aug

Príďte sa zabaviť na jedinečné podujatie Stretnutie Goralov v Pieninách 2023, ktoré sa uskutoční piatok 18.8.2023 a sobotu 19.8.2023.

Zažite s nami neopakovateľnú atmosféru v nádhernom areáli v kúpeľoch Šmerdžonka, Červený Kláštor v srdci Pieninského národného parku. Open Air akcia, podujatie sa koná za každého počasia. V prípade daždivého počasia, nepoužívať dáždniky, ale pršiplášte. 

Je to stretnutie nielen Goralov, ale najmä ľudí dobrej vôle, ľudí, ktorí milujú dobrú hudbu, zábavu a relax v krásnej  pieninskej prírode. Toto nádherné prostredie, fantastická atmosféra, kvalitný kultúrny program a čistý pieninský vzduch Vás presvedčia o tom, že na tomto stretnutí nesmiete chýbať ani Vy.

Už 11.ročník stretnutia sa koná v nádhernom areáli Kúpeľov Smerdžonka v Červenom Kláštore, kde ste všetci srdečne pozvaní. 

Predpredaj vstupeniek TU. 

Viac info na web stránke.

Web: www.stretnutiegoralov.com 

Tešíme sa na Vás! 

stretnutie goralov v pieninach

Pozri tiež:

Kúpele Červený Kláštor

Areál Kúpeľov Červený Kláštor zahŕňa ubytovanie v Dome zdravia***. V hotelovom type ubytovania sa nachádzajú dvojlôžkové izby, menšie aj ...

Múzeum Červený Kláštor

Kláštor kartuziánov v malebných Pieninách ukrýva gotické skvosty a hodnotné expozície. Možno tu vidieť i mimoriadne vzácny herbár "lietajúceho mnícha" Cypriána z roku 1766.

Miesto podujatia: