TATRY ICE MASTER 2019

12. jan - 13. jan

Ľadová krása na Hrebienku

Od 12. do 13. januára 2019 sa uskutoční v poradí už 7. ročník tradičného podujatia TATRY ICE MASTER. Počas dvoch dní ľadoví sochári z desiatich krajín sveta vdýchnu život 50-tim tonám ľadu a premenia ich na 40 unikátnych ľadových sôch. Počas podujatia bude pre vás pripravený bohatý sprievodný program.

Počas podujatia budú šikovní sochári a umelci pracovať s 50-timi tonami ľadu na rôznych motívoch a témach, ktoré vdýchnu do 35 impozantných sôch. V prvý deň budú mať sochári voľný štýl. V druhom dni podujatia sa budú sochári držať témy "Gothic". 

Jedna časť sôch sa bude nachádzať popri budove lanovky a druhá bude umiestnené v druhej kupole vedľa Tatranského ľadového Dómu. Sochy umiestnené v kupole - Galéria ľadových majstrov bude v prevádzke až do skončenia zimnej sezóny, resp. do konca apríla 2019. 

csm_TIM_jpg_web_65793454d3

Podujatie Tatry Ice Master bude sprevádzať aj bohatý sprievodný program. Hneď v sobotu večer, keď sa motorové píly vypnú a vy si budete môcť vychutnať pohľad na ľadovú nádheru vás pri pódiu naladí skupina Peter Bič Project. V nedeľu sa na pódiu vystrieda Billy Barman a dievčatá zo SĽUK-u. 

Pozri tiež: 

Tatranský ľadový dóm 2018/2019

Príďte nasať zimnú atmosféru do Baziliky Sv. Petra a nechajte sa uniesť Berniniho kolonádou na Slovensku, konkrétne v Tatrách a odneste si nezabudnute...

Miesto podujatia: