Vernisáž fotografickej výstavy Choď a foť 2018

12. dec 2018 17:00 - 20:00

Krásy Prešovského kraja na fotografiách víťazov a finalistov súťaže Choď a foť 2018.

Výber najkrajších fotografií Prešovského kraja, ktoré zaslali fotografi do súťaže Choď a foť 2018, môže verejnosť obdivovať na putovnej výstave. Príďte si pozrieť jedinečné zábery prírody, kultúry, histórie i športových aktivít.

Prvou zastávkou je už tradične Divadlo Jonáša Záborského v Prešove. Slávnostná vernisáž sa uskutoční 12. decembra o 17.00 hod. v divadelnom foayer, pozvaná je široká verejnosť. 

Do šiesteho ročníka fotografickej súťaže Choď a foť bolo prihlásených 493 súťažných záberov. Súťaž každoročne organizuje KOCR Severovýchod Slovenska. O víťazoch rozhodla odborná porota, ktorej predsedal známy fotograf Jano Štovka (MQEP). Putovná výstava je zostavená z víťazných a finálových fotografií, spolu ide o 47 záberov. Fotografie sú vytlačené na veľkých formátoch, čo umocňuje vizuálny zážitok.

Najkrajšie fotografie Prešovského kraja 2018  

Víťazné zábery fotosúťaže Choď a foť 2018

Na vernisáži budú zároveň odovzdané ceny víťazom súťaže.

Vernisáž je určená širokej verejnosti. Srdečne vás pozývame!

Výstava bude v priestoroch DJZ umiestnená do konca januára 2018, vidieť ju môže verejnosť v čase konania predstavení v hlavnej budove DJZ. Z divadla sa výstava vo februári presunie do ďalších miest Prešovského kraja.

Pridajte sa k udalosti aj na Facebooku: Vernisáž fotografickej súťaže Choď a foť 2018

SVS---CHaF-2018---poster-WEB

 

 

Miesto podujatia: