Výstava Choď a foť: Hotel International

29. jan - 29. feb

Najkrajšie zábery Prešovského kraja nájdete v hoteli International, v areáli známeho golfového rezortu Black Stork vo Veľkej Lomnici.

Dychberúce výhľady, krása hôr, rozmanitosť kultúry, architektúry a ľudí Prešovského kraja.

Príďte si vychutnať nádherné fotografie víťazov a finalistov známej súťaže Choď a foť 2023 v priestoroch Hotela International **** vo Veľkej Lomnici.
ocenene_zabery_chodafot2023_kolaz

Spolu 70 fotografií je vytlačených vo veľkých formátoch A2 a A3, čo umocňuje silu záberov a pôžitok z ich prehliadky

Výstava Choď a foť je putovná, v priestoroch hotela International je umiestnená od 29. januára do 29. februára 2024.

CHOD-&-FOT-2023---vystava-Hotel-International---WEB

Jedenásty ročník fotografickej súťaže Choď a foť priniesol množstvo kvalitných záberov z celého Prešovského kraja. Do súťaže sa v roku 2023 zapojilo 220 autorov, ktorí spolu zaslali 823 fotografií v šiestich kategóriách. O víťazoch a finalistoch rozhodla odborná medzinárodná porota. Organizátorom súťaže je Krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska. 

Fotografie prinášajú nielen estetický zážitok, ale aj inšpiráciu, kam sa vybrať na výlet, za relaxom, športom a zábavou v Prešovskom kraji.

Srdečne vás pozývame!

Hotel International poskytuje komplexné služby a ubytovanie počas celého roka. Rezort v Tatrách s nízkym počtom izieb vám zaručuje súkromie, kvalitné služby, rodinnú atmosféru a úplne iný prístup. Na svoje si prídu golfisti aj negolfisti.

www.international.sk

 

POZRI TIEŽ:

Miesto podujatia: