Autorská výstava fotografov APFSR

15. mar - 15. apr

Tatranská galéria vo svojich priestoroch predstaví tvorbu slovenských fotografov združených v Asociácii profesionálnych fotografov – APFSR. 

Hudobný hosť vernisáže 15. marca - Peter Bič PROJECT.

Asociácia profesionálnych fotografov SR (APFSR) je občianske združenie združujúce profesionálnych a aktívnych fotografov. Cieľom APFSR je prezentácia slovenskej fotografickej tvorby a prehlbovanie záujmu verejnosti o tento druh umenia.
APFSR je členom v Európskej federácií profesionálnych fotografov – FEP, ktoré otvára možnosti prezentácie asociácie na európskej úrovni. Zároveň je to možnosť pre členov získať prestížny európsky certifikát QEP a Master QEP.
APFSR je profesijným združením osobností, pre ktorých je fotografické umenie poslaním a ktoré šíria dobré meno slovenskej fotografie doma a vo svete.
Vďaka úspechom v prestížnych zahraničných súťažiach sa slovenská fotografická tvorba stala uznávanou po celom svete. Kvalita prác a kretivita členov APFSR vysoko prekračuje rámec štandardov, ich tvorba je publikovaná v zahraničných médiách a práce vystavované v galériách po celom svete

APFSR-2018-pozv-1-e1520255080464.jpg

Miesto podujatia:

V blízkosti podujatia:

Hotel Hubert **** Vital Resort7.95 km
Ranč Čajka12.28 km
Hotel Kontakt12.41 km
Grand Hotel Kempinski High Tatras18.29 km
Hotel Hubert **** Vital Resort7.95 km
Kúpele Nový Smokovec - Hotel Branisko10.62 km
Hotel Atrium10.62 km
Horský hotel Sliezsky dom pod Gerlachom10.71 km
Grandhotel Praha11.89 km