Apartmány Natur Resort

Apartmány Natur Resort

Príroda je najlepší úkryt - užite si ubytovanie pod Tatrami v komfortne zariadených dizajnových apartmánoch s výhľadom tatranské štíty v apartmánoch zasadených do zeme.

Každý z nich je jedinečným spôsobom spojený s miestnym reliéfom, vďaka čomu sa trávnik prirodzene dvíha zo zeme až na strechy apartmánu. Prírodu sme nechali vstúpiť aj do interiéru, v ktorom sa prirodzene spája kombinácia prírodných materiálov a zemitých farieb s pôvabom moderných prvkov. Úchvatná príroda, najrôznejšie možnosti oddychu, pobyt na čerstvom vzduchu a množstvo zážitkov sú zárukou skvelej dovolenky počas celého roka. U nás vám k nej navyše vieme zaručiť komfort ubytovania v priestranných apartmánoch alebo poschodových domčekoch. Náš rezort je obľúbený medzi cestujúcimi pármi, rodinkami s deťmi ale aj medzi organizátormi skupinových či teambuildingových akcií.

Každé ubytovacie zariadenie Natur Resort vám poskytne najvyšší komfort s plným vybavením. Budete sa cítiť útulne, no zároveň vám bude k dispozícii dostatočný priestor v rámci celého rezortu.

VIAC INFO

 

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Hotel International****0.53 km
Rock Farm pod Lomnickým štítom0.58 km
Penzión Palušák2.03 km
Chaty Rozprávkovo2.19 km
Penzión Kamzík2.24 km
Apartmány Natur Resort0.00 km
Natur Resort0.43 km
Hotel International****0.53 km
G88 Residence Veľká Lomnica0.57 km
Villa Ďurčík vo Veľkej Lomnici0.71 km