Bachledka - klenot medzi strediskami

Bachledka - klenot medzi strediskami

Zažiť dokonalú dovolenku so svojou rodinou môžete aj bez prekročenia hraníc a bez davu ľudí. Bachledka, Chodník korunami stromov a blízke okolie - Belianske Tatry, Ždiar, Pieniny ponúkajú  mnoho zážitkov, vďaka ktorým budete na toto leto ešte dlho spomínať. Turisti v Bachledovej doline sa môžu tešiť na atrakcie ako bobová dráha s fotobúdkou, najdlhší suchý tobogan na Slovensku, letný program so sokoliarskymi predstaveniami – výcvik dravcov, kŕmenie, fotenie, maskotov, náučný chodník, trampolíny, či detské ihriská. Návštevníkov čaká aj niekoľko vylepšení a noviniek.

 Bachledka detské ihrisko, Zdroj foto: OOCR Tatry Spiš Pieniny
Bachledka detské ihrisko, Zd...

Bachledka ako prvé stredisko na Slovensku prestala používať jednorazové plastové obaly a podporuje tak ekologické cestovanie. Zaujímavým projektom v stredisku je nová reštaurácia PANORAMA, ktorá predstavuje kúsok skvelej architektúry v prírode, rozšírené služby a vysoký babyfriendly štandard. Ochutnajte domáci hamburger, zapite ho lokálnym pivom na terase, deťom vyberte z detského menu, či oslaďte si deň kapučínom a koláčom. V stredisku si pohodlný výlet užijú aj rodiny s najmenšími deťmi. Kočiar, či detský nosič môžete kľudne nechať doma, radi Vám ich priamo v stredisku požičajú.

 Bachledka - náučný chodník, Zdroj foto: OOCR Tatry Spiš Pieniny
Bachledka - náučný chodní...

Stredisko spĺňa aj výzvu „bezbariérovo do hôr“ a takmer celé stredisko už disponuje bezbariérovým prístupom. Novinkou sú Apartmány PANORAMA Bachledka, priamo pri Chodníku korunami stromov. Apartmány zaručujú unikátny zážitok, ale aj pozorovanie hviezdnej oblohy priamo z vírivky. Vzácne miesto na výnimočné chvíle v obklopení prírody a v spoločnosti ľudí, ktorých milujete.

 Bachledka lanovka, Zdroj foto: OOCR Tatry Spiš Pieniny
Bachledka lanovka, Zdroj foto...

Viac informácií a aktuality: https://bachledka.sk/ https://chodnikkorunamistromov.sk/

 

Text: Kristína Jakubová, junior marketér, Bachledka Ski&Sun

 

 

 

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Stravovanie v Bachledovej doline0.67 km
Grand Hotel**** Bachledka Strachan0.67 km
Penzión GORALTURIST1.50 km
Penzión Viktória***2.94 km
Penzión Kaštieľ Hanus ***6.78 km
Grand Hotel**** Bachledka Strachan0.67 km
Ubytovanie v Bachledovej doline0.74 km
Penzión GORALTURIST1.50 km
Ubytovanie v Ždiari2.02 km
Penzión Tatry2.59 km