deni

Drevenica Deni

Drevenica Deni sa nachádza v nádhernom prostredí Zamaguria, v pokojnej centrálnej časti malebnej goralskej dedinky Osturňa, ktorá je výnimočná svojou ľudovou architektúrou a radí sa k slovenským pamiatkovým rezerváciám.

Doprajte si dokonalý oddych v nádhernom prostredí s rázovitú okolitou prírodou s maximálnym súkromím a pohodlím ubytovania.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej drevenici, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 10 osôb (po dohode max. 12 - 13 osôb s deťmi). Prízemie drevenice je tvorené príjemnou spoločenskou miestnosťou s krbom, LCD televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom, rádiom s CD prehrávačom, spoločenskými hrami ako aj pohodlným rohovým gaučom (využiteľným pre prespanie dvoch osôb). Na prípravu vlastného stravovania tu môžete využívať taktiež plne vybavenú kuchyňu s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnnou rúrou. Na prízemí drevenice je umiestnená taktiež jedna zo spální s kapacitou 3 pevných lôžok. Schodiskom sa dostanete na poschodie drevenice, kde sú pre Vás pripravené ďalšie tri spálne, dve 2-lôžkové a jedna 3-lôžková izba. K dispozícii je Vám tu rovnako menšia herňa s detským kútikom a hračkami. Pre zabezpečenie komfortu hostí je poschodie ako i prízemie chaty vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia taktiež v interiérovej saune pre 3 osoby alebo v záhradnej časti drevenice s altánkom s vonkajším posedením, s možnosťou grilovania a opekania chutných špecialít. Pre Vaše ratolesti tu máme pripravený menší stolný futbal a tenis, šmýkačku či záhradný domček. Parkovanie Vašich áut je možné priamo v uzavretom dvore drevenice.

deni 2

Rezervácia tu

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Penzión Viktória***7.30 km
Penzión Kaštieľ Hanus ***7.30 km
Penzión GORALTURIST8.41 km
Stravovanie v Bachledovej doline8.44 km
Grand Hotel**** Bachledka Strachan8.45 km
Drevenica Deni0.00 km
Luxury Chalet Katarinka0.06 km
Goralská drevenica0.09 km
Dvor Magduška0.10 km
Urbársky dom0.15 km

Aktuálne podujatia: