Family house Zuzana

Family House Zuzana

Family House Zuzana a Apartmány Zuzana v tichej časti obce Stará Lesná je vhodné pre rodiny s deťmi a pre ľudí vyhľadávajúcich pokoj. Majitelia vám radi pomôžu naplánovať túry a výlety do okolia, zabezpečia dopravu, jazdu na koni, horského vodcu, lyžiarskeho inštruktora, zapožičajú horské bicykle za poplatok. Možno tu usporiadať aj rodinné oslavy, pracovné porady a firemné prezentácie.

  • Vo Family House Zuzana sú 3 samostatné izby s vlastným sociálnym zariadením, jedáleň s kachľovou pecou, spoločenská miestnosť s krbom a pecou na drevo, vybavená kuchynka.

  • V apartmánoch Zuzana sú 2 apartmány: jeden s 2 samostatnými izbami, kuchynkou, sociálnym zariadením a  zimnou záhradou, druhý mezonetový s 2 izbami, kuchynkou, spoločenskou miestnosťou, sociálnym zariadením a toaletou. Pre hostí je miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží, kryté posesenie s grilom, bezplatné parkovanie na krytom parkovisku.  

Podhorie Vysokých Tatier v blízkosti tatranských osád Tatranská Lomnica (4 km) a Starý Smokovec (8 km) ponúka veľa možností na relaxáciu a príjemné trávenie voľného času (pešie, cyklistické a vysokohorské túry, sauny, soláriá, masáže, kryté bazény, tenisové kurty, golfové ihrisko vo Veľkej Lomnici), v zime je možné lyžovať na bežeckých tratiach a v lyžiarskych strediskách Tatranská Lomnica -Skalnaté pleso, Ždiar, Štrbské Pleso...

Zdroj info: OOCR Vysoké Tatry Podhorie

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Penzión Palušák0.30 km
Penzión Kamzík0.31 km
Horizont Resort ****0.45 km
Penzión Baďo***0.79 km
Penzión LOMNICKY1.50 km
Family House Zuzana0.00 km
Privát Alfa Tatry0.29 km
Penzión Palušák0.30 km
Penzión Kamzík0.31 km
Horizont Resort ****0.45 km