G88 Residence Veľká Lomnica

G88 Residence Veľká Lomnica

Novootvorený a rodinne spravovaný G88 RESIDENCE ponúka krásne štýlové ubytovanie v šiestich izbách a troch apartmánoch vo Veľkej Lomnici na úpätí Vysokých Tatier, priamo v susedstve golfového rezortu Black Stork (18+9 jamiek), 10 km severne od Popradu.

Rezidencia je ideálnym miestom na dovolenku plnú oddychu v lone prírody a na čerstvom vzduchu. 27-jamkové golfové ihrisko Black Stork sa nachádza vo vzdialenosti 200 metrov, rezidencia je tak ideálnym miestom pre golfistov, ktorí preferujú pokoj a súkromie. Rezidencia je tiež skvelým miestom na pobyt pre rodiny s deťmi od 6 rokov, obchodných cestujúcich či návštevníkov, ktorí si chcú užiť dovolenku vo Vysokých a Nízkych Tatrách, Slovenskom raji, či Pieninskom národnom parku.

V okolí sú rozsiahle možnosti na turistiku, cyklistiku či lyžovanie. U nás nájdete výnimočnú ponuku satelitnej televízie s viac ako 400 televíznymi a 200 rozhlasovými kanálmi, precízne rozdelenými tematicky i jazykovo. Počas dňa a večer môžete relaxovať v záhrade v zadnej časti pozemku. Bezplatné parkovanie je priamo pred objektom. Vysokorýchlostné Wi-Fi pripojenie je bezplatné a dostupné v celej rezidencii.

Viac info


Pozri tiež:

Black Stork Golf Resort Veľká Lomnica

Tento najväčší golfový areál na Slovensku sa nachádza na úpätí Tatier. Návštevníkom ponúka hru na 27 jamkovom ihrisku s kompletným zázemím. V areáli Black Stork Veľká Lomnica

 

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Hotel International****0.49 km
Rock Farm pod Lomnickým štítom0.85 km
Chaty Rozprávkovo2.30 km
Penzión Palušák2.51 km
Hotel AGRO **2.62 km
G88 Residence Veľká Lomnica0.00 km
Villa Ďurčík vo Veľkej Lomnici0.25 km
Vila Halfway Veľká Lomnica0.48 km
Hotel International****0.49 km
Apartmány Natur Resort0.57 km