kempinski

Grand Hotel Kempinski High Tatras *****

Grand Hotel Kempinski High Tatras je historicky prvý značkový päťhviezdičkový hotel na Slovensku sa nachádza priamo na brehu jazera, v malebnom prostredí Štrbského Plesa, v nadmorskej výške 1351 metrov.

Ponúka 98 priestranných a luxusne zariadených izieb a apartmánov tej najvyššej kvality, s prekrásnym výhľadom na pleso, Tatry či okolitú prírodu Tatranského národného parku.

kempinski

V hoteli sa nachádza Grand Restaurant s kapacitou 124 hostí, ktorý ponúka vynikajúcu medzinárodnú a stredomorskú kuchyňu pod vedením šéfkuchára Holgera Langa. Hostia. Hotel má k dispozícii dve konferenčné miestnosti vhodné na bankety, mítingy, svadby alebo iné oslavy s kapacitou do 150 osôb. Miestnosti s denným svetlom sú zariadené najmodernejšou technikou a očaria svojím dizajnom s krbom a výhľadom.

grand-restaurant-2-2018

Na najmenších hostí čakajú v hoteli špeciálne služby a doplnky, vrátane Detského klubu s množstvom aktivít, darčeka na privítane a iných pozorností. Wellness & Spa s rozlohou 1300 m2 ponúka širokú škálu masáží či telových a pleťových procedúr s kozmetikou Thalgo a Terrake. Luxusné zariadenie zahŕňa rôzne sauny, tematické sprchy, ľadový dážď, Kneippovu cestu, súkromný VIP spa apartmán, 5 miestností na procedúry, manikúru a pedikúru, Vitamin bar či Spa obchod. 

 

Rezervácia tu

Grand Hotel Kempinski High Tatras na Facebooku

 

Zdroj: kempinski.com/sk/strba-strbske-pleso/grand-hotel-high-tatras/

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Grand Hotel Kempinski High Tatras *****0.00 km
Hotel Crocus****0.00 km
Wellness Hotel Borovica****0.25 km
Hotel Toliar***0.41 km
Hotel PATRIA****0.41 km
Grand Hotel Kempinski High Tatras *****0.00 km
Hotel Crocus****0.00 km
Wellness Hotel Borovica****0.25 km
Vila Kosodrevina0.26 km
Penzión Pleso0.39 km