sliezsky_dom

Horský hotel Sliezsky dom***

Vychutnajte si jedinečné výhľady a krásu tatranskej prírody, zrelaxujte sa v najvyššie položenom horskom hoteli Sliezsky dom. Priamo pod Gerlachovským štítom, v nadmorskej výške 1 670 m n. m.. Vďaka svojej polohe je obľúbeným východiskovým miestom na nenáročné túry a prechádzky. Prístup je z Tatranskej Polianky, ktorá sa nachádza na magistrále medzi obcami Vyšné Hágy a Smokovce.

sliezsky_dom1

Základom vynikajúcej hotelovej kuchyne sú klasické tradičné jedlá pripravované netradičným spôsobom. Celoročne je hosťom k dispozícii hotelová reštaurácia, počas letnej sezóny otvárame v tesnej blízkosti hotela aj samoobslužnú reštauráciu Sliezsky domček a karavan.

sliezsky_dom2

Najvyššie položené wellness centrum na Slovensku poskytuje príležitosť na dokonalý odpočinok po celodennej túre či náročnom dni. Odpočinková zóna vás nadchne neopakovateľným výhľadom na Velické pleso.

sliezsky_dom3

Počas leta ponúkame prenájom horských bicyklov, v zime vám zapožičiame snežnice, sánky a kompletnú skialpinistickú výbavu. Ak bude počas návštevy nášho hotela nepriaznivé počasie, máte k dispozícii biliard, stolný futbal, hernú konzolu a rôzne spoločenské hry v lobby bare.

Rezervácia tu

 

Facebook Sliezsky dom

Instagram Sliezsky dom

YouTube SliezskyDom

 

Zdroj: sliezskydom.sk

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Horský hotel Sliezsky dom***0.00 km
Sliezsky House ***0.00 km
Kurhotel TIVOLI***0.27 km
Hotel Atrium2.37 km
Hotel Villa Siesta***2.41 km
Horský hotel Sliezsky dom***0.00 km
Sliezsky House ***0.00 km
Kurhotel TIVOLI***0.27 km
Vila Marie1.22 km
Hotel Granit klimatické kúpele Tatranské Zruby1.25 km