Horizont_Resort

Horizont Resort ****

HORIZONT Resort **** v Starej Lesnej ponúka sa ponoriť do ticha prírody, ak túžite po dokonalom relaxe, wellnesse a oddychu s úžasným výhľadom na štíty Vysokých Tatier. Exkluzívny wellness hotel vám ponúka široké možnosti na trávenie Vášho voľného času, vysoký komfort služieb, najmodernejšie vybavenie aj pre najnáročnejších hostí.

V úžasnom prostredí Vysokých Tatier si môžete dopriať cez deň turistiku alebo lyžovanie, poobede relax a oddych v úžasnom wellness centre. Hlavnou dominantou tohto prírodného wellness rezortu je VIP SKY LOUNGE, otvorené jacuzzi s fínskou saunou na streche hotela, kde budete môcť  pozorovať tatranskú hviezdnu oblohu a vychutnať si tak skutočné osvieženie a výhľad na štíty Vysokých Tatier.

Vybavením hotela je reštaurácia so salónikom, Lobby bar, koňakový bar Cigar Lounge, vínny bar s krbom, vodný bar v bazéne, hráčsky salónik, detský kútik s ihriskom, multifunkčné ihrisko na rôzne športové aktivity a vonkajší Grill house s terasou a posedením.

Nechýba kongresová sála pre 220 osôb a rokovacie miestnosti pre 50 a 20 osôb, profesionálna lyžiareň s ozónovým čistením a športový obchod.

 

Horizont_Resort1

Horizont_Resort2

Horizont_Resort3

 

Facebook Horizont Resort Vysoké Tatry

 

Rezervácia tu

 

Zdroj: horizontresort.sk

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Horizont Resort ****0.00 km
Penzión Kamzík0.19 km
Penzión Palušák0.22 km
Penzión Baďo***0.37 km
Penzión LOMNICKY1.07 km
Horizont Resort ****0.00 km
Penzión Orion0.19 km
Penzión Kamzík0.19 km
Privát Alfa Tatry0.20 km
Penzión Palušák0.22 km