c Marek Hajkovsky foto Hotel Lomnica exterier
c Marek Hajkovsky foto Hotel Lomnica exterier

Hotel Lomnica*****

V Hoteli Lomnica***** môžete nájsť prvotriedne ubytovanie spojené s výnimočným servisom v historickej a modernej časti. Historická časť ponúka 29 izieb, ktoré sú svojím zariadením a dizajnom niečím výnimočným. V modernej časti hotela sa nachádza 37 komfortných izieb, ktoré spĺňajú všetky požiadavky moderného ubytovania.

Wellness centrum Valéria v Hoteli Lomnica je príjemným miestom, ktoré blahodarne pôsobí nielen na telo, ale aj na dušu. Útulná relaxačná oáza je sčasti zasadená do historickej časti hotela a plne vybavená moderným zariadením, ponúkajúca širokú škálu procedúr a komplexných služieb podľa aktuálnej sezónnej ponuky. S istotou v nej naberiete potrebnú energiu, oslobodíte svoje myšlienky a užijete si nesmiernu pohodu.

Dravosť, srdce, príroda a vášeň k špičkovej gastronómii. Slová, ktoré najlepšie vystihujú prípravu pokrmov v Hoteli Lomnica, ktorá siaha nielen do dávnej histórie Rakúsko-Uhorska, ale víta aj moderné trendy gastronómie a akceptuje sezónnosť. Spoznajte kúzlo vyberaných chutí, kvalitnej kávy, dezertov a špeciálnych vín, do ktorých vás najlepšie zasvätí Reštaurácia SissiReštaurácia a vináreň Franz Josef či famózna Kaviareň Mozart.

Hotel Lomnica na Facebooku

Rezervácia tu

 

Hotel Lomnica

Zdroj: hotellomnica.sk

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Hotel Lomnica*****0.00 km
APLEND Olívia Restaurant Tatranská Lomnica0.13 km
Hotel Tulipán***0.23 km
Hotel EUFÓRIA ***0.51 km
Hotel TATRANEC0.60 km
Hotel Lomnica*****0.00 km
Hotel *** SOREA TITRIS0.08 km
Hotel *** SOREA Urán0.08 km
Aplend Apartments & Resorts0.08 km
Vila Lomnička0.09 km