Lanové centrum Outdoor park Prešov. Zdroj - outdoorpark.sk

Lanové centrum Outdoor park Prešov

"Neprekonávame hory, ale samých seba." Reinhold Messner

Lanové centrum Outdoor park Prešov je športový areál, ktorý ponúka atraktívne programy pre skupiny aj jednotlivcov. Ide o komplex lanových prekážok, ktoré sú umiestnené vo výške 8 až 10 metrov nad zemou, ktoré účastníci prekonávajú po zaškolení inštruktorom.

Súčasťou areálu je detská dráha Lanáčik, vonkajšia lezecká stena a tiež kaviareň s veľkou terasou a letný multifunkčný altánok. V areáli parku sú v súčasnosti umiestnené aj sochárske diela vytvorené umelcami počas sympózia „Práci česť”.

Areál je novo doplnený o atraktívnu vnútornú lezeckú stenu „bouldrovku” s celoročným využitím. Lezecká stena na istenie s lanom je 8 m vysoká, stena na bouldering 5 m vysoká. Pod stenami je športové dopadisko. Na stene nájdete množstvo ciest rôznej náročnosti, takže si zalezie naozaj každý – od začiatočníkov až po profesionálych lezcov.

Lanové centrum Outdoor park v Prešove je určené pre všetkých aktívnych ľudí, ktorí chcú stráviť príjemné chvíle s blízkymi a kamarátmi. Minimálna veková hranica je od 3 rokov, no tú hornú necháme na Vás...

 

Zdroj textu a titulnej foto: www.outdoorpark.sk

 

POZRI TIEŽ:

Prešov

Metropolou severovýchodného Slovenska, ktoré v sebe skrýva jedinečnosť a kultúrnu zmes Slovákov, Poliakov, Ukrajincov a Rusínov, je PREŠOV, mesto s bohatou minulosťou a dynamickou súčasnosťou.

 

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Trojka Šariš Pub0.62 km
Penzión Opál1.91 km
Garni Hotel VELICKÝ ZÁMOČEK1.91 km
Garni Hotel TATRAMONTI***1.91 km
Kaštieľ Fričovce1.91 km
Garni Hotel VELICKÝ ZÁMOČEK1.91 km
Garni Hotel TATRAMONTI***1.91 km
Hotel AVALANCHE***1.91 km
Penzión Opál1.91 km
Kaštieľ Fričovce1.91 km