MIC_PO_2
MIC Prešov. Foto: FB Mestské Informačné Centrum Prešov, Slovakia

Mestské informačné centrum v Prešove

Mestské informačné centrum v Prešove poskytuje komplexné služby v oblasti cestovného ruchu, akými je poskytovanie informácií o regióne, turistických možnostiach, podujatiach a ďalších možnostiach trávenia voľného času, ubytovacích a stravovacích zariadeniach, inštitúciách pôsobiacich v Prešove či o dopravnom spojení v rámci Slovenska.

MIC_PO_1

Zabezpečuje tiež predaj máp a pohľadníc, publikácii o meste Prešov, regióne a Slovensku, suvenírov a darčekových predmetov i vstupeniek na podujatia zo spoločnosti Ticket Art a na podujatie Objavovanie Prešova.

 

Otváracie hodiny

 

MIC_PO_2

Zdroj: www.gopresov.sk

 

 

POZRI TIEŽ:

Prešov

Metropolou severovýchodného Slovenska, ktoré v sebe skrýva jedinečnosť a kultúrnu zmes Slovákov, Poliakov, Ukrajincov a Rusínov, je PREŠOV, mesto s bohatou minulosťou a dynamickou súčasnosťou.

Hrad Šariš

Šarišský hrad patrí k najrozsiahlejším stredovekým hradom na Slovensku. Jeho celková zastavaná plocha prevyšuje 2,7 hektára. Je postavený na Šarišskom vrchu nad mestečkom

Jaskyňa Zlá diera

V pieskovcovom pohorí Bachureň, pri obci Lipovce, sa nachádza chránená prírodná pamiatka jaskyňa Zlá diera, známa aj ako Lipovecká jaskyňa.

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Reštaurácia Šarišská chiža0.02 km
Staré dobré Mexiko0.12 km
Penzión Átrium0.15 km
Double Tiffany0.19 km
Hotel Carpe Diem****0.19 km
Penzión Time0.15 km
Penzión Átrium0.15 km
Hotel Carpe Diem****0.19 km
Apartmány Kolégium0.20 km
Penzión A7 AVENUE 70.20 km