MOMENT bistro & ubytovanie

MOMENT bistro & ubytovanie

Štýlové, pohodlné, priestranné je ubytovanie v MOMENTe. Pre hostí je pripravených 10 nadčasovo zariadených izieb, pričom každá je iná a všetky ponúkajú skutočné pohodlie - ako jednotlivcom, tak aj párom a rodinám s menšími alebo väčšími deťmi. Na dvoch poschodiach sú 1, 2, 3 - ložkové izby, 3 a 5-lôžkové apartmány. Všetky izby majú kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou a WC. Kúpeľne sú vybavené uterákmi, hotelovou kozmetikou a sušičom vlasov. V izbách sa nachádza LCD televízor, výhľad z izieb je na panorámu obce Batizovce alebo do záhrady. Ubytovaní hostia majú k dispozícii bezplatné parkovisko.

Po náročnom dni či túre si hostia môžu oddýchnuť vo fínskej saune (za poplatok), v lete si oddýchnu pri ohni v romantickej záhrade alebo aktívne na tenisovom kurte.

Na prízemí Momentu sa nachádza štýlové a útulné bistro s kapacitou 36 miest na sedenie. Vítané sú aj deti, ktoré sa môžu zabaviť v edukatívnom detskom kútiku. Bistro Moment ide ruka v ruke so sesterskou reštauráciou Gašperov mlyn – to dobré, čo je v ponuke tam, ponúkajú aj v Momente (už bez rezervácie). Kulinársky tím pod vedením šéfkuchára Radovana Budzáka denne pripravuje chutné a kreatívne jedlá inšpirované tradičnou slovenskou, českou a stredoeurópskou kuchyňou.

Denne ponúka niekoľko sezónnych jedál, od polievky a predjedla, cez hlavné jedlá až po dezert zo surovín podľa ročného obdobia. Každý deň si možno vychutnať aj špeciálnu obedovú ponuku.

Bistro Moment je vhodné aj na zorganizovanie rodinnej oslavy, posedenie s priateľmi či seminár do kapacity 36 osôb. 

Viac info

 

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Hotel GUĽA Batizovce0.52 km
Penzión Gašperov Mlyn1.47 km
Čerešňový sad4.14 km
Sliezsky House ***5.67 km
Kurhotel TIVOLI***5.74 km
MOMENT bistro & ubytovanie0.00 km
Vila Jochman0.32 km
Hotel GUĽA Batizovce0.52 km
Penzión Gašperov Mlyn1.47 km
Apartmány Aida3.09 km