Motorest Čepcov

Motorest Čepcov

Motorest Čepcov

Motorest Čepcov sa nachádza pri hlavnej trase medzinárodnej cesty smer Prešov – Giraltovce – Svidník – Poľsko, v katastri obce Kuková, 6 km od mesta Giraltovce, 20 km od krajského mesta Prešov a 23 km od rekreačnej oblasti Domaša. Geomorfologicky leží v Raslavickej brázde, v Ondavskej vrchovine.

Priestory motorestu sú zrekonštruované tak, aby slúžili motoristickej a širokej verejnosti na oddych ale aj zábavu. V reštaurácii motorestu majú návštevníci možnosť ochutnať výborné regionálne špeciality ale aj medzinárodnú kuchyňu.

Je tu možnosť usporadúvať svadby, krstiny, narodeninové, rodinné a spoločenské oslavy, kary, tanečné zábavy na letnej terase pri živej hudbe, grilovanie a opekanie. Kapacita ubytovania je 10 postelí. K dispozícii sú tri izby, ktoré slúžia k ubytovaniu hostí pri organizovaní spoločenských udalostí. Prekrásne okolie motorestu je možné vychutnať jazdou na koni. Rozvíjajú sa tu i iné formy agroturistiky. Preto je motorest nielen zastávkou, ale aj dovolenkovým cieľom najmä pre rodiny s deťmi.

Ponúkame služby:

- raňajky, obedy, večere, miestne špeciality, kuchyňa starých materí

- usporadúva a organizuje svadby, krstiny, narodeninové a rodinné a spoloč.oslavy, kary, tanečné zábavy na letnej terase pri živej hudbe

- služby spojené s agroturistikou hlavne pre deti

- výchadzky do okolitej prírody

- svadby, rodinné a firemné akcie zabezpečujeme aj na objednávku v obciach-kultúrnych domoch s personálom aj výzdobou a dekoráciou (kultúrnych domov)
(komplet servis)

- medzi špeciality patria aj ručne vyrábané halušky, pirohy, zamiakové placky, rezance podľa receptúr starých materí

- špeciality a jedlá pripravené na grile z bravčového , hydinového a baranieho mäsa

- ponúkame guláše z diviny a baranieho mäsa

- príjemné posedenie na terase spojenej s motorestom, kde počuť spev vtákov a šum prírody

- v motoreste sa nachádzajú aj 3izby sa kapacitou 10 postelí-ktoré slúžia len ako oddýchové miestnosti na – prezliekanie a oddych (pri uzavretých spoločenských akciách)

KAPACITA
jedáleň – maximum 110 osôb
salónik - max 30- 40 osôb
terasa – max 150 osôb


Zdroj/foto/viac na:www.motorestcepcov.sk

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Motorest Čepcov0.00 km
Hotel Alfa ***5.23 km
Penzión Eden8.94 km
Reštaurácia u Hricka9.21 km
Penzión Farmer9.89 km
Hotel Alfa ***5.23 km
Penzión Eden8.94 km
Penzión Farmer9.89 km
Hotel Šport15.66 km
Penzión Tatra15.68 km