Penzión Farmer

Penzión Farmer

Penzión Farmer

Penzión je umiestnený v historickej budove železničnej stanice pod Kapušianskym hradom. Penzión Farmer Area ponúka možnosť ubytovania v šiestich izbách, každá s vlastným sociálnym zariadením s TV a free-Wifi pripojením a možnosťou jednej prísteľky.

farmerarea

Reštaurácia Farmer

Samoobslužný spôsob konzumácie jedál „bez obmedzenia“ v reštaurácií umožňuje kombinovať jedla a prílohy podľa chuti. Po vstupe do reštaurácie a zaplatení vstupného poplatku sa Vám otvorí, príjemné prostredie vo vidieckom štýle s výhľadom na Kapušiansky hrad.

Jedla sú pripravované šéfkuchárom a jeho kolektívom výlučne z čerstvých surovín. Hovädzie, kačacie, bravčové a jahňacie mäso sú z vlastného chovu z Farmy. Rezance, halušky, pirohy, koláče, knedle sú taktiež produktom tejto kuchyne.

Steak House Farmer

V historickej zrekonštruovanej budove ,,starej železničnej stanice“ pochádzajúcej z konca 19. storočia sa nachádza Steak House. Názov ,,Steak house“ presne definuje formu reštaurácie s atmosférou útulného priestoru.

Reštaurácia je zameraná hlavne na steaky. Zákazník si môže posedieť v prostredí príjemnej reštaurácie s terasou, z ktorej je taktiež pekný výhľad na hradný vrch s dominantou zrúcaniny Kapušianskeho hradu. Hosť si môže vybrať z viacerých druhov mias, kde mu šéfkuchár pripraví požadovaný steak podľa chuti a priania. Farmer Steak House má kapacitu približne 80 miest. Mäso je výhradne z vlastného chovu. Steaky sú pripravované na drevenom uhlí priamo pred zákazníkmi (tzv. Front-cooking).

Steak House _Farmer_2

Rezervácia tu

Zdroj: OOCR Región Šariš

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Penzión Farmer0.00 km
Steakhouse Preshow6.01 km
Reštaurácia a penzión Zwicker6.83 km
McDonald's7.88 km
Hotel Polo8.02 km
Penzión Farmer0.00 km
Reštaurácia a penzión Zwicker6.83 km
Hotel Polo8.02 km
ALEX Restaurant & Pension9.16 km
Bella Sicilia - Pension & Restaurant9.16 km