Penzión MI - TATRY Kravany s wellness

Penzión MI - TATRY Kravany s wellness

Novovybudovaný penzión MI- TATRY v malej dedine Kravany príjemne prekvapí hostí - má 2 veľké izby, 2 apartmány s kuchynkou a hlavne neočakávane veľké wellness centrum - veľká vírivka, 2 sauny, tepidárium, súkromná záhrada s trampolínou, hojdačkou a ihriskom.

Všade je wifi, kuchynka s rýchlovarnou kanvicou, priestor na posedenie, káblová TV, jedálenský priestor, písací stôl,  a kúpeľňa so sušičom, toaletnými potrebami a sprchovacím kútom.

Do wellness sa môžete objednať aj ako neubytovaní hostia a tráviť tam niekoľko hodín v absolútnom súkromí len pár kilometrov od Popradu - či už ste \"domáci\" spod Tatier, návštevníci ubytovaní v okolitých dedinkách, či turisti a najmä cyklisti prechádzajúci krásnou cestou z Liptovskej Tepličky cez VIkartovce a Kravany do Spišského Bystrého (odtiaľ do Popradu alebo do Hranovnice, na Vernár...), možností je tu neúrekom a nádherná príroda všade okolo je balzam na dušu.
V strede obce Kravany je prameň s čistou pramenitou vodou, ktorá má stálu teplotu 6*C a môžete sa v horúcich dňoch parádne osviežiť.

Zdroj: OOCR Vysoké Tatry Podhorie

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Penzión Vikartovský mlyn7.68 km
Hotel GUĽA Batizovce8.49 km
Penzión Gašperov Mlyn9.15 km
Penzión Minipivovar Tatras9.57 km
Čerešňový sad9.74 km
Penzión MI - TATRY Kravany s wellness0.00 km
Kaštieľ Lučivná7.44 km
Penzión Vikartovský mlyn7.68 km
MOMENT bistro & ubytovanie8.09 km
Vila Jochman8.21 km