lagúna s majákom

Plaza Beach Resort v Prešove

Plaza Beach Resort v Prešove je jedinečné miesto, kde sa budete cítiť ako na dovolenke pri mori. V letných mesiacoch je otvorené exotické letné kúpalisko a počas celého roka stredomorská reštaurácia s luxusným štvorhviezdičkovým hotelom a novootvoreným wellnessom.

Reštaurácia PLAZA BEACH Restaurant s mediteránskym nádychom ponúka sezónne menu i domáce a svetové gastronomické ochutnávky v originálnych receptúrach.

Villa Plaza Boutique Hotel & Spa zasa ponúka luxusné ubytovanie ideálne pre business klientelu ako aj rodiny s deťmi. Vo wellness Golden Therapy – Natural Spa sa môžete tešiť na relaxačný bazén, saunový svet, odpočíváreň a suchú masáž nôh. V saunovom svete nájdete okrem fínskej, parnej bylinkovej a infračervenej aj soľnú saunu, ktorá je ideálnym prostredím na inhaláciu soli a na príjemnú relaxáciu.

 Plaza Beach Resort v Prešove. Foto: www.plazabeach.sk
Plaza Beach Resort v Prešov...

Obľúbené letné kúpalisko Plaza Beach Resort je exotické miesto pripomínajúce známe dovolenkové stredomorské destinácie. Jeho architektonické stvárnenie inšpirované Gaudim, palmy, slaná voda, plážové postele a ležadlá pre každého návštevníka ho odlišujú od všedných kúpalísk a podobných komplexov na Slovensku. 

V areáli kúpaliska sa nachádza aj detský bazén s novými atrakciami, kde môžu deti zažiť tajomstvá skalného hradu s vodnými šmýkačkami. Okrem toho tu nájdete aj 1. suchozemský maják.

Pre ostatných aktívnych hostí je v Plaza Beach Resort v Prešove pripravený tenisový kurt, stolný tenis či bowling.

 

Zdroj textu a titulnej foto: www.plazabeach.sk

 

POZRI TIEŽ:

Prešov

Metropolou severovýchodného Slovenska, ktoré v sebe skrýva jedinečnosť a kultúrnu zmes Slovákov, Poliakov, Ukrajincov a Rusínov, je PREŠOV, mesto s bohatou minulosťou a dynamickou súčasnosťou.

Ortodoxná synagóga v Prešove

Interiér synagógy zdobia nádherné ornamentálne maľby, vďaka čomu patrí synagóga k najkrajším na Slovensku. Stále sa využíva ako modlitebňa. Popri tom funguje i ako múzeum s expozíciou Múzea židovskej kultúry.

Soľnohrad (Zbojnícky hrad)

Na okraji Slanských vrchov, južne od obce Ruská Nová Ves sa nachádzajú ruiny Soľnohradu, ktorý je nazývaný aj Zbojnícky hrad. Dôvod jeho vzniku je veľmi zaujímavý - chránil vzácne

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Plaza Beach restaurant0.04 km
Čínska reštaurácia XIHU0.73 km
Hotel Polo1.51 km
McDonald's1.86 km
Hotel Enchanté2.21 km
Villa Plaza Boutique Hotel & Spa****0.05 km
Hotel Polo1.51 km
Apartmány Style2.07 km
Hotel Lineas2.12 km
Hotel Enchanté2.21 km