Poľná sauna

Poľná sauna

Jedinečná možnosť zdravého saunovania uprostred prírody. Poľná sauna sa nachádza doslova na poli Spišsko-šarišského medzihoria, popri cyklotrase z Novej Ľubovne do Ľubovnianskych kúpeľov.

pol.sauna_Nova Lubovna2

Samozrejme, všetko má svoj systém a poriadok. Saunu je potrebné si zarezervovať na webovej stránke www.polnasauna.sk. Po rezervácii obdržíte e-mail s presnými inštrukciami a lokalizáciou.  Najlepšie sa ku saune dopravíte na bicykli alebo pešo. Toto všetko a k tomu krásne výhľady až na neďaleké Tatry dostanete za dobrovoľný príspevok.

pol.sauna (1)

Prajeme vám skvelý zážitok!

Prevádzkovateľom Poľnej sauny je Občianske združenie Pustá hora. 

pol sauna_Nova Lubovna

Saunovanie má priaznivé účinky na imunitu jedinca. Pravidelná návšteva sauny sa v jeho živote bezpochyby odrazí. Organizmus sa tak stáva odolnejším proti viróznym infekciám dýchacích ciest, zrýchľuje metabolizmus, pôsobí protizápalovo, ale tiež pomáha posilňovať srdce, krvný obeh, oživuje a omladzuje pleť. V prípade poľnej sauny pri Novej Ľubovni máte ako bonus krásne výhľady a prírodu naokolo. 

 

Pozri tiež:

Ľubovniansky hrad a skanzen

V minulosti sa hrad preslávil stretnutiami kráľov aj väznením Mórica Beňovského. Dnes žije podujatiami a pestrými expozíciami. Pod hradom sa rozprestiera skanzen ľudovej dediny a stredoveký vojenský tábor.

Viktóriine záhrady a Čertova skala

Vitejte v areáli Viktóriiných záhrad, tvorený stromami, lúkou, priestorom pre váš piknik, či vychutnanie si koncertu. Dominantným prvkom vo Viktóriinýc...

Stará Ľubovňa

Zavítajte do Starej Ľubovne, mesta s bohatou históriou a lákadlami pre turistov. Ľubovniansky hrad a skanzen, Viktóriine záhrady...

 

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Penzión Gurmen3.41 km
Hotel Sorea Ľubovňa3.91 km
Hotel Familia3.94 km
Salaš u Franka4.23 km
Stredoveká história v modernom šate - Castle Distillery4.46 km
Penzión Gurmen3.41 km
Hotel Sorea Ľubovňa3.91 km
Hotel Familia3.94 km
Nestville apartments6.21 km
Penzión Litmanová11.56 km