Rock Farm pod Lomnickým štítom

Rock Farm pod Lomnickým štítom

Prijmite pozvanie a poďte si s rodinou alebo priateľmi užiť jedinečnú atmosféru v štýlovej reštaruácii s pri úžasnom jedle, s dobrým pivom, drinkom alebo plným vínom v pohári. Štýlová reštaurácia a bar so zázemím a priestormi pre skupinové podujatia bola otvorená v júni 2022 s cieľom ponúknuť len to najlepšie.

Rock Farm je svet šťavnatých mäsitých jedál z grilu z nášho vlastného bio chovu, chutných šalátov, krehkých dezertov a tradičných jedál z podtatranského regiónu. V kuchyni myslia však aj na hostí, ktorí uprednostnia chutné vegetariánske jedlo. Kvalitné suroviny a mäso z vlastného chovu farmy Lutila sa snúbi s mágiou! 

"Záleží nám na tom, aké potraviny jeme my a naše deti, a preto uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou. Mäso Aberdeen Angus pochádza z prevereného chovu z lokálnej farmy LUTILA. Dodržiavame prísne pravidlá stanovené pre ekologickú poľnohospodársku výrobu. Na všetky naše rastlinné aj živočíšne produkty máme príslušným inšpekčným orgánom vydané certifikáty preukazujúce ich BIO kvalitu."


VIAC INFO

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Rock Farm pod Lomnickým štítom0.00 km
Hotel International****1.07 km
Hotel AGRO **2.05 km
Salaš Goralský dvor2.21 km
Penzión Palušák2.38 km
Natur Resort0.19 km
Rezidencia Golfchallet0.34 km
Tatragolf mountain resort0.52 km
Apartmány Natur Resort0.58 km
Privát Kamzík0.62 km