Slnečný majer. Foto: www.visitbardejov.sk

Slnečný majer, Stebnícka Huta

V obci Stebnícka Huta, len 15 km od Bardejova, sa nachádza agroturistické zariadenie Slnečný majer, kde nájdete vždy pohodu a oddych, ktorý vám pomôže odbúrať každodenný stres a spoznať slovenský vidiek.

Slnečný majer ponúka nielen jazdu na koni a rôzne druhy športových aktivít, ale aj celoročné ubytovanie. Je ideálnym dovolenkovým miestom pre rodiny s deťmi, ako aj vhodným priestorom na organizovanie školení, seminárov, prednášok či prezentácií. Konferenčné centrum má kapacitu 80 osôb. Návštevníkom je k dispozícii tiež fínska sauna, fitnes a masáže.

Aktivity

Návštevníci Slnečného majera sa môžu tešiť na výlet na koči či vychádzky na koňoch do okolitej prírody. V areáli sa nachádza aj jazdiareň, v ktorej sa uskutočňujú výcviky jazdy na koni a jazdecké kurzy. Milovníci lyžovania môžu počas zimnej sezóny využiť služby lyžiarskych stredísk Regetovka a Stebnícka Huta. Na svoje si tu prídu aj vyznávači cykloturistiky.

V areáli sa nachádza aj biliardový stôl, detský kútik, vyhliadková rotunda s prekrásnym výhľadom do okolia či paintball.

Kam v okolí

Stebnícka Huta sa nachádza v nádhernom prostredí pohoria Nízke Beskydy, ktoré ponúka množstvo príležitostí na turistiku. V blízkosti Slnečného majera je peší prechod do Poľska do obce Blechnarka a poľské kúpele Wysova sú vzdialené len 6 km. V meste Bardejov sa zasa nachádzajú známe liečivé Bardejovské Kúpele, ktoré využívajú metódy komplexnej balneoterapie.

 

Zdroj: www.slnecnymajer.sk

Titulná foto: www.visitbardejov.sk

 

POZRI TIEŽ:

Bardejov (UNESCO)

Meštianske domy, radnica, Bazilika minor sv. Egídia, maľovaný dom, socha kata a množstvo ďalších zaujímavostí na každom kroku...

Lyžiarske stredisko Regetovka

Lyžiarske stredisko Regetovka zasahuje do regiónov Horný Šariš/Horný Zemplín, Východné Slovensko. Základná stanica sa nachádza v nadmorskej výške 520 m n. m. a najvyššie

Hrad Zborov

Gotický hrad postavili na prelome 13. a 14. storočia ako ochranu obchodnej cesty do Poľska. K hradu vedie aj trasa cez alej prastarých dubov.

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Cactus Rege Après & Ski Bar2.43 km
Penzión Alnus8.32 km
Reštaurácia Kryštál 9.35 km
Reštaurácia ľudových jedál U POLJAKA9.66 km
Salaš Lesná10.78 km
Cactus Rege Après & Ski Bar2.43 km
Penzión Alnus8.32 km
Apart Club Zora8.87 km
Penzión Zunama8.95 km
Kúpeľno-liečebný ústav DRUŽBA9.32 km