borovica

Wellness Hotel Borovica****

Wellness Hotel Borovica****  vám ponúka vysoký štandard služieb, luxusné zariadenie, tradícia a dokonalý servis v spojení s útulným wellness a gastronomickými zážitkami vytvára ideálne spojenie pre Vašu nezabudnuteľnú dovolenku.

Okrem hlavnej reštaurácie si môžete naše špeciality vychutnať v hotelovom lobby bare, vinotéke či koňakovom bare. Hotelová vinotéka je jedna z najlepších v celých Vysokých Tatrách a naši someliéri vám radi odporučia aj vína svetovej kvality. 

Vyberte si zo širokej ponuky wellness služieb a procedúr a nechajte sa rozmaznávať pod rukami našich skúsených masérov a fyzioterapeutov. Milovníci aktívneho života ocenia profesionálne zariadené fitness centrum, lyžiarsky aj golfový trenažér. 

Súčasťou ponuky hotela je aj vonkajšia lezecká stena, ktorá meria 67,6 m2, s výškou 11,8 m, šírkou 5,2 m a previsom 1 m. Na ploche je osadených 230 chytov a 4 samostatne línie istiacich bodov s obtiažnosťou 5-8UIAA. Lezecká stena je prístupná od apríla do septembra pre veľkých i malých, pre mierne pokročilých i začiatočníkov. Všetok potrebný materiál je môžné si zapožičať priamo v hoteli. Bezpečnosť pri lezení vedia zabezpečiť aj inštruktori, ktorí vás budú spoľahlivo istiť a zodpovedia všetky vaše otázky.

 

borovica1

borovica2

borovica3

 

Facebook Wellness Hotel Borovica

Instagram Wellness Hotel Borovica

 

Rezervácia tu

 

Zdroj: hotelborovica.sk

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Wellness Hotel Borovica****0.00 km
Grand Hotel Kempinski High Tatras *****0.25 km
Hotel Crocus****0.25 km
Hotel *** SOREA TRIGAN0.31 km
Hotel Toliar***0.34 km
Wellness Hotel Borovica****0.00 km
VILA POLAR0.16 km
Grand Hotel Kempinski High Tatras *****0.25 km
Hotel Crocus****0.25 km
Hotel *** SOREA TRIGAN0.31 km