Choď a foť v EPERIA Shopping Mall

6. jún 2023 - 16. aug

Dychberúce výhľady, krása hôr, rozmanitosť kultúry, architektúry a ľudí Prešovského kraja.

Príďte si vychutnať nádherné fotografie víťazov a finalistov súťaže Choď a foť 2022 do priestorov nákupného centra EPERIA Shopping Mall v Prešove. Zábery sú vytlačené vo veľkých formátoch A2 a A3, čo umocňuje silu záberov a pôžitok z ich prehliadky. 

Výstava sa nachádza na prízemí obchodného centra v blízkosti centrálneho námestia Eperie.

Chod a fot_Eperia_Presov_2023

Jubilejný desiaty ročník fotografickej súťaže Choď a foť priniesol množstvo kvalitných záberov z celého Prešovského kraja. Do súťaže sa v roku 2022 zapojilo 127 autorov, ktorí spolu zaslali 548 fotografií v šiestich kategóriách. Organizátorom súťaže je Krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska. 

Víťazné fotografie Choď a foť 2022

Pozrite si najkrajšie fotografie Prešovského kraja ocenené odbornou porotou.

Zloženie poroty bolo opäť exkluzívne. Predseda poroty Ján Štovka MQEP prilákal hodnotiť zábery Prešovského kraja ďalšie známe menáMartin Krystýnek MQEP (predseda Asociácie profesionálnych fotografov SR), Marian Kuric QEP (člen APFSR), Vít Mádr - uznávaný český profesionálny fotograf a špeciálny hosť Milan "Junior" Zimnýkoval

Výstava je zložená z víťazných záberov a tiež z fotografií ocenených Honorable mention. 

Epepria_2023_chodafot_2

Výstava Choď a foť je putovná, v EPERIA Shopping Mall v Prešove bude umiestnená od 6. júna do polovice augusta 2023. Potom sa presunie na ďalšie miesta, aby krásy a zaujímavosti Prešovského kraja predstavila širokej verejnosti od galerijných priestorov cez turistické atrakcie, kúpeľné domy až po obchodné centrá. 

eperia-logo-300x137

 

Do fotosúťaže Choď a foť sa môžete zapojiť aj v roku 2023:

Fotosúťaž Choď a foť 2023 čaká na zábery

11. ročník obľúbenej fotografickej súťaže Choď a foť. Súťaž je určená amatérskym i profesionálnym fotografom. Ich úlohou je zachytiť krásy a zaujímavosti Prešovského kraja.

Miesto podujatia: