Bohemia spieva / Veronika Rabada

24. jún 19:00 - 21:00

BOHEMIA SPIEVA / Veronika Rabada

Zažite nezabudnuteľnú plavbu v krásnom prostredí vodnej nádrže Domaša. Na lodi Bohemia máte jedinečnú príležitosť stretnúť svoju obľúbenú kapelu, speváka, či speváčku a to vďaka projektu BOHEMIA SPIEVA, ktorý prinesie koncerty jednotlivých interpretov každý štvrtok podvečer počas celej letnej sezóny.

24. júna o 19:00 vystúpi: Veronika Rabada

Veronika Rabadová Šoltysová - slovenská speváčka a herečka - žije v Košiciach, vyštudovala Akadémiu umení v Banskej Bystrici a učí spev na štátnom konzervatóriu v Košiciach. Spieva už viac ako pätnásť rokov v rôznych slovenských zoskupeniach, koncertovala s Kandráčovcami, už tretí rok koncertuje s vlastnou kapelou, a má chuť koncertovať minimálne ďalších pätnásť rokov. 

Jej repertoár pozostáva prevažne z vlastných skladieb \"Ach Janíčko duša moja\", \"Zabudni\", \"Husičky\"..., \"Lúka\" doplnený o známe slovenské hity napr. \"Koho ľúbim\", \"Ľúbim cigána Jána\", \"Čerešne\"...

Cena vstupenky: 29€ 

Lístky je možné zakúpiť: vstupenky.maxiticket.sk
Kapacita je obmedzená pre 90 ľudí.

Vstupenky si môžete nechať doručiť poštou alebo využiť elektronické vstupenky (zaslané na e-mail), ktoré sú v 2 formátoch - PDF pre tlač na domácej tlačiarni alebo v copy centre, a PNG s QR kódmi pre smartfóny.

Čas plavby: cca 2 hodiny

V cene je zahrnutá plavba loďou Bohemia po vodnej nádrži Domaša za hudobného sprievodu vášho obľúbeného interpreta a welcome drink.
Počas koncertu bude v plnej prevádzke bistro a bar Bohemia priamo na lodi, ktorý bude v prevádzke aj po skončení koncertu a môžete si tak večer ešte predĺžiť o posedenie s priateľmi.
V prípade nepriaznivého počasia sa max. pol hodinu počká na zlepšenie, alebo sa určí náhradný dátum plavby. V prípade úplného zrušenia pre nepriaznivé počasie, bude vstupné vrátené.

POZOR!

Loď vyráža z prístavu presne v čase uvedenom na vstupenke, buďte preto na mieste včas – pre istotu s dostatočnou časovou rezervou.

V prípade neskorého príchodu nevzniká nárok na vrátenie vstupného!

Upozornenie:

Koncert sa bude konať za sprísnených hygienických podmienok. Povinné bude prekrytie horných dýchacích ciest (rúško, šál a pod.) a pri vstupe a na toaletách bude rozmiestnená povinná dezinfekcia.

Bohemia spieva / Veronika Rabada

POZRI TIEŽ:

Vodná nádrž Veľká Domaša

V Ondavskej vrchovine sa nachádza zelená perla východného Slovenska – Veľká Domaša. Vodná nádrž slúži na reguláciu prítokov vôd do Východoslovenskej nížiny, zásobuje

 

Miesto podujatia: