ROCK POD KAMEŇOM

20. júl 2023 - 22. júl

Tak ako každý rok, aj tento, sa milovníci rocku, metálu a dobrej hudby môžu tešiť na 20. ročník hudobného festivalu ROCK POD KAMEŇOM, ktorý otvorí svoje brány v prekrásnom prostredí Sninských rybníkov. Tohtoročnú dávku dobrej muziky si návštevníci môžu vychutnať počas 20. – 22. júla 2023. Na východ Slovenska mieri KREATOR - nemecká thrash metalová legenda. Ďalším zvučným menom je DANIEL LANDA a TOMÁŠ KLUS. Tiež sa môžete tešiť na slovenskú rockovú skupinu HORKÝŽE SLÍŽE a svoj dynamický punk rock prinesie hudobná skupina INEKAFE. 


Festival sa bude konať po ročnej prestávke znovu na zvyčajnom mieste v prekrásnom prostredí Sninských rybníkov. Malebné prostredie rekreačnej oblasti je ako stvorené na ideálnu rockovú dovolenku. V susedstve festivalového areálu sa nachádza biokúpalisko, ktoré je ako stvorené na schladenie sa počas festivalových prestávok.

V rekreačnej oblasti sa nachádza veľa možností prespania. Pre náročnejších návštevníkov sú k dispozícii v bezprostrednej blízkosti areálu festivalu hotely, poprípade chatky, ktoré sú ako stvorené na relax. Menej náročný návštevníci môžu využiť služby autocampingu, poprípade stanového mestečka v blízkosti festivalového areálu. V areáli festivalu sa nachádza veľa stromov, ktoré sa postarajú o príjemný chládok.

Počas festivalu sa nemusíte obávať ani o prázdny žalúdok. Budú pre Vás prichystané stánky, v ktorých uspokojíte nielen svoj hlad, ale aj smäd.

Tohtoročný ročník sľubuje vďaka žánrovej pestrosti veľa zábavy, vďaka programu, ktorý bude plný mien nielen z domácej scény, ale aj zahraničia.

 

Viac informácií na web stránke. 

Web: https://www.rockpodkamenom.sk/

 

rock pod kaam.

Miesto podujatia: