Stropkovský jarmok 2023

4. aug 2023 - 6. aug

Mesto Stropkov opäť ožije na pár dni netradičným ruchom obchodníkov, remeselníkov, umelcov a návštevníkov tento rok to bude už 27. ročník Stropkovského jarmoku.

Od 4. – 6. augusta 2023 na Námestí SNP v Stropkove. 

Remeselníci so svojimi výrobkami sa predstavia v Uličke remesiel  a nemali by chýbať ani zábavné atrakcie. Na návštevníkov čaká mnoho sprievodných podujatí, stánky s gurmánskymi špecialitami a občerstvením. Neoddeliteľnou súčasťou je aj kultúrny program rôznych hudobných žánrov – vystúpenia folklórnych súborov a hudobných kapiel. Tešiť sa môžete na FS STROPKOVČAN, FS Oblík z Hanušoviec, KTO CHCE ŽIŤ NAVŽDY... - QUEEN v podaní ZUŠ F. Veselého. O zábavu sa taktiež postarajú KANDRÁČOVCI, BON JOVI REVIVAL, MEDIAL BANANA, PETER NAGY a INDIGO a ďalší. 

Program:

stropkovský jarmok

 

POZRI TIEŽ:

Stropkov

Navštívte mesto Stropkov a jeho okolie, ktoré sa nachádza v severnej časti východného Slovenska, v údolí rieky Ondavy, v tzv. Stropkovskej brázde. Ponúka množstvo zaujímavých historických a kultúrnych pamiatok, športovo rekreačných služieb, viaceré možnosti pre rybolov či najväčší vojnový cintorín severovychodného Slovenska. Bohatú ponuku kultúrnych podujatí zastupuje Stropkovský jarmok a zo športových akcií sú to jazdecké preteky Stropkovská zlatá podkova.

Park zvierat, Stropkov

Zažiť zábavu, rozptýlenie  a dozvedieť sa niečo nové a poučné z ríše  zvierat.  Ideálna kombinácia  ako zmysluplne využiť voľný čas pre deti i dospelý...

Kúpalisko Stropkov

Letné kúpalisko v Stropkove je denne otvorené od 10.00 do 19.00 h, a to až do konca augusta. Základné vstupné pre dospelých a deti nad 140 cm je 3 eur...

Miesto podujatia: